Акција
-13%
Gree PULAR Premium GWH18AGD-K6DNA1A inverter Gree PULAR Premium GWH18AGD-K6DNA1A inverter
34.999 ден.39.999 ден.
34.999 ден.39.999 ден.
-9%
GREE GVH24AV-K6DNF1A floor standing GREE GVH24AV-K6DNF1A floor standing
99.900 ден.109.990 ден.
99.900 ден.109.990 ден.
-17%
DeWALT DWE4217-QS Аголна брусилка DeWALT DWE4217-QS Аголна брусилка
7.499 ден.8.999 ден.
7.499 ден.8.999 ден.
-10%
EXPLORER RHI203 20"/11" RHINO велосипед EXPLORER RHI203 20"/11" RHINO велосипед
8.999 ден.9.999 ден.
8.999 ден.9.999 ден.
-9%
Alfa Plam Elita 2 Камин на цврсто гориво црвен Alfa Plam Elita 2 Камин на цврсто гориво црвен
15.490 ден.16.999 ден.
15.490 ден.16.999 ден.
-14%
DeWALT DCK2110L2T-QW Сет батериски дупчалки DeWALT DCK2110L2T-QW Сет батериски дупчалки
23.999 ден.27.999 ден.
23.999 ден.27.999 ден.
-8%
Gorenje TGR80XNGU бојлер Gorenje TGR80XNGU бојлер
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-17%
AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник
23.999 ден.28.999 ден.
23.999 ден.28.999 ден.
-7%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
20.499 ден.21.999 ден.
20.499 ден.21.999 ден.
-14%
BOSCH GSR 120 Акумулаторски одвртувач BOSCH GSR 120 Акумулаторски одвртувач
5.999 ден.6.999 ден.
5.999 ден.6.999 ден.
-10%
EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
Wolfcraft Јапонска пила 570 mm 6951
 • Wolfcraft Јапонска пила 570 mm 6951
 • Wolfcraft Јапонска пила 570 mm 6951
 • Wolfcraft Јапонска пила 570 mm 6951
 • Wolfcraft Јапонска пила 570 mm 6951

Wolfcraft Јапонска пила 570 mm 6951

1.499 ден.
Потребни наградни поени: 1600
Производител: wolfcraft
Шифра на производ: Wolfcraft Јапонска пила 570 mm 6951
Наградни поени: 100
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики и спецификации

 • Должина на сечиво 240 мм
 • Вкупна должина на пилата 570 мм
 • Тенко, флексибилно сечиво (W x D): 80 mm и должина 240 mm
 • Лесно сечење поради тенкоста на сечивото
 • Мал напор при сечење поради долга ергономска 2K-рачка
 • Двојно сечиво со 3 или 6 заби зависно од страната на рачката
 • Рачката се одвојува од сечивото без алат
 • Примена: даски, лајцни, цевки, гранки, пластични цевки и друго.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS
wolfcraft Wolfcraft Јапонска пила 570 mm 6951 Карактеристики и спецификации Должина на сечиво 240 мм Вкупна должина на пилата 570 мм Тенко, флексибилно сечиво (W x D): 80 mm и должина 240 mm Лесно сечење поради тенкоста на сечивото Мал напор при сечење поради долга ергономска 2K-рачка Двојно сечиво со 3 или 6 заби зависно од страната на рачката Рачката се одвојува од сечивото без алат Примена: даски, лајцни, цевки, гранки,.. Category: Product #: Wolfcraft Јапонска пила 570 mm 6951 Regular price: 1.499 ден. 1.499 Available from: КРУСЕЛ e-Store