Акција
-14%
 Iskra LED светилка со магнет DL200-LED Iskra LED светилка со магнет DL200-LED
299 ден.349 ден.
299 ден.349 ден.
-10%
Gardena Ножица TeleCut long 650-900B Gardena Ножица TeleCut long 650-900B
3.599 ден.3.999 ден.
3.599 ден.3.999 ден.
-17%
DeWALT DWE4217-QS Аголна брусилка DeWALT DWE4217-QS Аголна брусилка
7.499 ден.8.999 ден.
7.499 ден.8.999 ден.
-18%
FAVORIT Машина за перење MP 7102 FAVORIT Машина за перење MP 7102
12.999 ден.15.899 ден.
12.999 ден.15.899 ден.
-13%
Blanco Top ED 8x4 c Blanco Top ED 8x4 c
3.899 ден.4.460 ден.
3.899 ден.4.460 ден.
-21%
Favorit 24000BTU Климатизер Favorit 24000BTU Климатизер
28.999 ден.36.499 ден.
28.999 ден.36.499 ден.
-15%
Bosch GBS 7-125 аголна брусилка Bosch GBS 7-125 аголна брусилка
4.650 ден.5.499 ден.
4.650 ден.5.499 ден.
-7%
 Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-20%
EXPLORER SPY206 20"/11" велосипед EXPLORER SPY206 20"/11" велосипед
7.199 ден.8.999 ден.
7.199 ден.8.999 ден.
-4%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
10.999 ден.11.499 ден.
10.999 ден.11.499 ден.
Wolfcraft Шаблон за типли 4640
 • Wolfcraft Шаблон за типли 4640
 • Wolfcraft Шаблон за типли 4640
 • Wolfcraft Шаблон за типли 4640
 • Wolfcraft Шаблон за типли 4640

Wolfcraft Шаблон за типли 4640

1.299 ден.
Потребни наградни поени: 1200
Производител: wolfcraft
Шифра на производ: Wolfcraft Шаблон за типли 4640
Наградни поени: 100
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики и предности Универзална брза направа за подготовка на дупки за типлување на аголни, Т и равни споеви 6, 8 и 10 мм дрвени типли За дебелина на даски од 12-30 мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS
wolfcraft Wolfcraft Шаблон за типли 4640 Карактеристики и предности Универзална брза направа за подготовка на дупки за типлување на аголни, Т и равни споеви 6, 8 и 10 мм дрвени типли За дебелина на даски од 12-30 мм .. Category: Product #: Wolfcraft Шаблон за типли 4640 Regular price: 1.299 ден. 1.299 Available from: КРУСЕЛ e-Store