Акција
-7%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови Favorit MS-5000 Машина за миење садови
12.999 ден.13.999 ден.
12.999 ден.13.999 ден.
-10%
BLANCO ZIA 6S BLANCO ZIA 6S
19.800 ден.21.999 ден.
19.800 ден.21.999 ден.
-18%
Alfa Plam REGULAR-46 ELEGANT 2P - Шпорет на цврсто гориво Alfa Plam REGULAR-46 ELEGANT 2P - Шпорет на цврсто гориво
20.499 ден.24.999 ден.
20.499 ден.24.999 ден.
-23%
ETA 5336 Преса за коса ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
-7%
GREE AMBER PREMIUM Black GWH12YC-K6DNA1A GREE AMBER PREMIUM Black GWH12YC-K6DNA1A
42.999 ден.45.990 ден.
42.999 ден.45.990 ден.
-23%
EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед OUTLET EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед OUTLET
11.499 ден.14.999 ден.
11.499 ден.14.999 ден.
-5%
GREE AMBER PREMIUM Black GWH18YD-K6DNA1A GREE AMBER PREMIUM Black GWH18YD-K6DNA1A
61.990 ден.64.999 ден.
61.990 ден.64.999 ден.
-13%
Gardena AquaRoll S Количка со стандардно црево Gardena AquaRoll S Количка со стандардно црево
3.890 ден.4.490 ден.
3.890 ден.4.490 ден.
-20%
BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок
7.499 ден.9.330 ден.
7.499 ден.9.330 ден.
-17%
Blanco Tipo XL 6s Blanco Tipo XL 6s
9.999 ден.11.999 ден.
9.999 ден.11.999 ден.
Wolfcraft Статив за дупчалка 3406
 • Wolfcraft Статив за дупчалка 3406
 • Wolfcraft Статив за дупчалка 3406

Wolfcraft Статив за дупчалка 3406

2.399 ден.2.799 ден.
Потребни наградни поени: 2400
Производител: wolfcraft
Шифра на производ: Wolfcraft Статив за дупчалка 3406
Наградни поени: 100
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики и предности

 • За дупчење на рамни површини, округли предмети и летви со апсолутна прецизност
 • Работна плоча со жлебови за стегање на работните менгемиња
 • Интегрирана пружина за враќање во првобитна положба
 • Со кружен столб
 • Длабочина на дупчење 130 мм
 • Прифат Euronorm ф43 мм
 • Основа од SL 160 х 230 мм
   

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS
wolfcraft Wolfcraft Статив за дупчалка 3406 Карактеристики и предности За дупчење на рамни површини, округли предмети и летви со апсолутна прецизност Работна плоча со жлебови за стегање на работните менгемиња Интегрирана пружина за враќање во првобитна положба Со кружен столб Длабочина на дупчење 130 мм Прифат Euronorm ф43 мм Основа од SL 160 х 230 мм   .. Category: Product #: Wolfcraft Статив за дупчалка 3406 Regular price: 2.399 ден. 2.399 Available from: КРУСЕЛ e-Store