Акција
-7%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови Favorit MS-5000 Машина за миење садови
12.999 ден.13.999 ден.
12.999 ден.13.999 ден.
-18%
Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе
1.399 ден.1.699 ден.
1.399 ден.1.699 ден.
-13%
Gree PULAR Premium GWH18AGD-K6DNA1A inverter Gree PULAR Premium GWH18AGD-K6DNA1A inverter
34.999 ден.39.999 ден.
34.999 ден.39.999 ден.
-13%
Gardena AquaRoll S Количка со стандардно црево Gardena AquaRoll S Количка со стандардно црево
3.890 ден.4.490 ден.
3.890 ден.4.490 ден.
-14%
BOSCH GWS 7-115 Aголна брусилка BOSCH GWS 7-115 Aголна брусилка
3.699 ден.4.299 ден.
3.699 ден.4.299 ден.
-26%

Распродадено

Cooker преса за цедење на калинки и цитруси
2.599 ден.3.499 ден.
2.599 ден.3.499 ден.
-13%
Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример
2.899 ден.3.335 ден.
2.899 ден.3.335 ден.
-20%
BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок
7.499 ден.9.330 ден.
7.499 ден.9.330 ден.
-5%
AL-KO DRAIN 15000 Inox Comfort 1100W Потопна пумпа AL-KO DRAIN 15000 Inox Comfort 1100W Потопна пумпа
8.999 ден.9.499 ден.
8.999 ден.9.499 ден.
-9%

Распродадено

Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW
8.999 ден.9.890 ден.
8.999 ден.9.890 ден.
-11%
EXPLORER ELI261KK 26"/19" ELITE LADY SPRING KONTRA велосипед EXPLORER ELI261KK 26"/19" ELITE LADY SPRING KONTRA велосипед
11.999 ден.13.499 ден.
11.999 ден.13.499 ден.
Wolfcraft Универзална винкла 500 mm 5206
 • Wolfcraft Универзална винкла 500 mm 5206
 • Wolfcraft Универзална винкла 500 mm 5206
 • Wolfcraft Универзална винкла 500 mm 5206

Wolfcraft Универзална винкла 500 mm 5206

1.299 ден.
Потребни наградни поени: 1600
Производител: wolfcraft
Шифра на производ: Wolfcraft Универзална винкла 500 mm 5206
Наградни поени: 100
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики и спецификации

 • Рамен агол, агломер, шаблон за дупки
 • Подобрен пластичен држач за прецизно мерење на рабови и површини
 • Високо квалитетен метален дизајн
 • Скала за мерење од двете страни
 • 90° и 45°-стоп
 • Ширина 32 mm
 •  

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS
wolfcraft Wolfcraft Универзална винкла 500 mm 5206 Карактеристики и спецификации Рамен агол, агломер, шаблон за дупки Подобрен пластичен држач за прецизно мерење на рабови и површини Високо квалитетен метален дизајн Скала за мерење од двете страни 90° и 45°-стоп Ширина 32 mm     .. Category: Product #: Wolfcraft Универзална винкла 500 mm 5206 Regular price: 1.299 ден. 1.299 Available from: КРУСЕЛ e-Store