Фрижидери

Фрижидери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-12%
Favorit R141 Фрижидер
Димензии В/Ш/Д: 82,1/48/50 cm бруто/нето волумен: 84/81 L ладилник/замрзнувач нето волумен: 73/8 L..
6.599 ден.7.499 ден.
без ДДВ: 5.592 ден.
-18%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
Димензии В/Ш/Д: 144/54/57 cm бруто/нето волумен: 216/213 L ладилник/замрзнувач нето волумен: 171/4..
9.399 ден.11.499 ден.
без ДДВ: 7.965 ден.
Gorenje RB3090AWV Фрижидер
Мал фрижидер Енергетска класа: А Димензии (ШxВxД): 50 × 85 × 60 cm Отвoрање на врата:&n..
9.490 ден.
без ДДВ: 8.042 ден.
-6%
BEKO DSA 240 K21 W Комбиниран фрижидер
 • Фрижидер со две врати   • Автоматско одмрзнување   • Ен..
11.279 ден.11.999 ден.
без ДДВ: 9.558 ден.
Gorenje RB4061AW Фрижидер
Длабока полица за шишиња на вратата на фрижидерот На вратата на фрижидерот има многу место за скл..
12.199 ден.
без ДДВ: 10.338 ден.
-6%
BEKO RDSA 240 K20 W Комбиниран фрижидер
 • Комбиниран фрижидер   • Автоматско одмрзнување   • Енер..
12.219 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 10.355 ден.
-6%
BEKO RDSA 240 K20 S Комбиниран фрижидер
• Комбиниран фрижидер   • Автоматско одмрзнување   • Енергетска..
12.689 ден.13.499 ден.
без ДДВ: 10.753 ден.
-9%
Whirlpool ARC-2224 Комбиниран фрижидер
Комбиниран фрижидер Со високи преформанси, квалитет и модерен дизајн Технички карактеристики Ди..
12.749 ден.13.998 ден.
без ДДВ: 10.804 ден.
-19%
Favorit CF-330N Комбиниран фрижидер
Комбиниран фрижидер, со високи преформанси и ефикасност димензии В/Ш/Д: 170/54/61 cm бруто/нето во..
12.999 ден.15.999 ден.
без ДДВ: 11.016 ден.
Gorenje RF4141ANW Комбиниран фрижидер
Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 55 × 143 × 55 cm Отвoрање на врата: Лево/дес..
12.999 ден.
без ДДВ: 11.016 ден.
-18%
Favorit CF-330N S Комбиниран фрижидер
Комбиниран фрижидер, со високи преформанси и ефикасност димензии В/Ш/Д: 170/54/61 cm бруто/нето во..
13.999 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
-6%
BEKO RDSA 290 M20 W Комбиниран фрижидер
• Комбиниран фрижидер   • Автоматско одмрзнување   • Енергетска..
14.569 ден.15.499 ден.
без ДДВ: 12.347 ден.
Gorenje R6295W Фрижидер
Енергетска класа: А Димензии (ШxВxД): 60 × 143,5 × 62,5 cm Отвoрање на врата: Лево/..
14.999 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
-6%
BEKO RCSA 240 K 20W Комбиниран фрижидер
 • Комбиниран фрижидер   • Автоматско одмрзнување   • Енер..
15.039 ден.15.999 ден.
без ДДВ: 12.745 ден.
-6%
BEKO RDSA 290 M20 S Комбиниран фрижидер
• Комбиниран фрижидер   • Автоматско одмрзнување   • Енергетска..
15.039 ден.15.999 ден.
без ДДВ: 12.745 ден.
ZANUSSI ZRT-23100WA комб. фрижидер
КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕРЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖАВАЊТЕ 184ЛКАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊТЕ 44ЛНИВО ..
15.999 ден.
без ДДВ: 13.558 ден.
-15%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 55 × 159 × 60 cm Отвoрање на врата..
16.999 ден.19.999 ден.
без ДДВ: 14.406 ден.
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 54 × 159 × 60 cm Отвoрање на врата..
17.999 ден.
без ДДВ: 15.253 ден.
-5%
Whirlpool BLF-8001W Комбиниран фрижидер
Комбиниран фрижидер. Со најнова технологија, голем капацитет и флексибилност, совршен за секој дом...
17.999 ден.18.999 ден.
без ДДВ: 15.253 ден.
-11%
BEKO CS 234022 X
 • Комбиниран фрижидер   • Автоматско одмрзнување   • Енер..
18.790 ден.20.999 ден.
без ДДВ: 15.924 ден.
-5%
Whirlpool BLF-8001 OX Комбиниран фрижидер
Комбиниран фрижидер. Со најнова технологија, голем капацитет и флексибилност, совршен за секој дом...
18.999 ден.19.999 ден.
без ДДВ: 16.101 ден.
-10%
Whirlpool BSNF-8101W Комбиниран фрижидер
Комбиниран фрижидер. Со најнова технологија, голем капацитет и флексибилност, совршен за секој дом...
21.499 ден.23.999 ден.
без ДДВ: 18.219 ден.
-21%
Hotpoint Ariston ENBLH-19211 FW Комбиниран фрижидер
Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 70 × 159 × 72 cm Отвoрање на врата..
25.999 ден.32.999 ден.
без ДДВ: 22.033 ден.
Liebherr CU-2811-20 Комбиниран фрижидер
Комбиниран фрижидер, со високи преформанси и ефикасност “Smart Frost” технологија, за зачувува..
25.999 ден.
без ДДВ: 22.033 ден.
-12%
Hotpoint Ariston ENTMH-19221 FW Комбиниран фрижидер
Комбиниран фрижидер, со високи преформанси и ефикасност Автоматско одмрзнување LED осветлување ..
26.399 ден.29.998 ден.
без ДДВ: 22.372 ден.
-16%
Gorenje NRK6192MC Самостоен комбиниран фрижидер
Карактеристики: Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm Отвoрање ..
26.590 ден.31.590 ден.
без ДДВ: 22.534 ден.
Liebherr CU-3311-20 Комбиниран фрижидер
Комбиниран фрижидер, со високи преформанси и ефикасност “Smart Frost” технологија, за зачувува..
26.998 ден.
без ДДВ: 22.880 ден.
Liebherr CU-3515 Комбиниран фрижидер
Комбиниран фрижидер, со високи преформанси и ефикасност “Smart Frost” технологија, за зачувува..
28.999 ден.
без ДДВ: 24.575 ден.
Liebherr CUEF-3311-20 Комбиниран фрижидер
Комбиниран фрижидер, со високи преформанси и ефикасност “Smart Frost” технологија, за зачувува..
29.998 ден.
без ДДВ: 25.422 ден.
Liebherr CU-4015 Комбиниран фрижидер
Комбиниран фрижидер, со високи преформанси и ефикасност “Smart Frost” технологија, за зачувува..
33.998 ден.
без ДДВ: 28.812 ден.
Liebherr CUEF-3515 Комбиниран фрижидер
Комбиниран фрижидер, со високи преформанси и ефикасност “Smart Frost” технологија, за зачуву..
33.998 ден.
без ДДВ: 28.812 ден.
Liebherr CN-4313 Комбиниран фрижидер
Комбиниран фрижидер, со високи преформанси и ефикасност “No Frost” технологија, за зачувување на св..
34.999 ден.
без ДДВ: 29.660 ден.
Liebherr CNEL-4313 Комбиниран фрижидер
Комбиниран фрижидер, со високи преформанси и ефикасност “No Frost” технологија, за зачувување на св..
36.999 ден.
без ДДВ: 31.355 ден.
Liebherr CN-4813 Комбиниран фрижидер
Комбиниран фрижидер, со високи преформанси и ефикасност “No Frost” технологија, за зачувување на св..
38.999 ден.
без ДДВ: 33.050 ден.
Liebherr CNEL-4813 Комбиниран фрижидер
Комбиниран фрижидер, со високи преформанси и ефикасност “No Frost” технологија, за зачувување ..
41.999 ден.
без ДДВ: 35.592 ден.
Liebherr KPEF-4350 Фрижидер
Фрижидер, со високи преформанси и ефикасност “Blu Performance” технологија која овозмозхува по..
72.998 ден.
без ДДВ: 61.863 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS