Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Хоми Тенди и Чадори

-14%

Димензии на стол : 52x52x43/90cmКаталошки број: FKS1..
799 ден. 930 ден.
Повеќе

Постоље за чадор за сонце 38/48mmКаталошки број: FSPOГолемина на постоље: PH45*7cmГолемина на ц..
1.799 ден.
Повеќе

Димензии на столот: 153*60*78cmСтруктурни димензии: Ø25/19*1.0mmМатеријал: полиестер PVC..
2.999 ден.
Повеќе
-14%

Димензија: 3x4mДимензија на конструкцијата: 18/18/24mmТкаенина: 100g/m2 PE..
2.999 ден. 3.499 ден.
Повеќе
-10%

Димензии на чадорот: 2,7 метриМетален столб: Ø38mmМетални ребра: 12*18ммТкаенина: 180g полиестер..
3.150 ден. 3.499 ден.
Повеќе
-13%

Чадор за сонце 2х3m, зелена бојаКаталошки број: FSK1..
3.499 ден. 3.999 ден.
Повеќе
-11%

Дијаметар на чадорот: 3mДимензии: 300* 6 * 48mmМетален столб: Ø48mmМетални ребра: Ø12*18komСпецијале..
4.890 ден. 5.490 ден.
Повеќе
-14%

Димензија на мрежата: 200x153cmДимензија на кострукцијата: 265x100x110cmМатеријал: 320g, полиестерКа..
5.999 ден. 6.999 ден.
Повеќе

Лесна за инсталација тенда 3х3 м зелена пвц  ..
6.290 ден.
Повеќе

Бела алуминиумска рамка, обложена во прав, со челична рачка за рачно работење, полиестерска ткаенин..
7.990 ден.
Повеќе

Бела алуминиумска рамка, обложена во прав, со челична рачка за рачно работење, полиестерска ткаенин..
10.990 ден.
Повеќе

Димензии на тендата: 3*3 мВисина на тенда: 2,6 mДимензии на ногарките: 14*20*0,7 ммДимензии на кровн..
11.999 ден.
Повеќе

Димензии: 3x3mВисина: 2,6mДимензија на ногарки: 40x40x0,7mmДимензија на цевките на кровот: 15x15x0,6..
12.999 ден.
Повеќе

Бела алуминиумска рамка, обложена во прав, со челична рачка за рачно работење, 280g / m2 полиестер..
13.990 ден.
Повеќе

Бела алуминиумска рамка, обложена во прав, со челична рачка за рачно работење, 280g / m2 полиестерск..
13.990 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 15 од 20 (2 страни)