Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Циркуларни пили

Напон: 220-240V ~ 50Hz Моќност :1500W   Вртежи во празен од -5800 врт / мин  Дијам..
6.999 ден.
Повеќе
-17%

Напон: 220-240V ~ 50Hz  Моќност :1800W   Вртежи во празен од -5000 врт / мин  ..
7.499 ден. 8.999 ден.
Повеќе

Карактеристики и предности Компактна и лесна гер пила соодветна за мобилна употреба и преносли..
11.490 ден.
Повеќе

Циркуларна пила за метал METABO CS 23-355  овозможува моќно и брзо сечење за профили, цевки и прачки..
16.400 ден.
Повеќе
-10%

  Карактеристики и предности Водилната плоча за прицврстување на работно парче може да..
17.990 ден. 19.900 ден.
Повеќе
-10%

  Потезна комбинирана пила MAKITA MLS100 Карактеристики и предности Компактната и л..
17.999 ден. 19.999 ден.
Повеќе

  Технологијата на сечилото „NanoBlade“ е едноставна и прецизна пила, која е речиси без вибрации...
19.999 ден.
Повеќе

Лизгачка функција за широка примена кај работното парче.Компактна лесна тежина, соодветна за транспо..
21.990 ден.
Повеќе

Номинална влезна моќност 1.400 W Капацитет на сечење 0° 70×270 мм Капацитет на сечење 45° закосува..
26.650 ден.
Повеќе
-15%

Карактеристики и предности Заштита од рестартирање: спречува ненамерно вклучување по прекин на..
27.999 ден. 32.999 ден.
Повеќе
-10%

  ТЕХНИЧКИ ИНФОРМАЦИИ: Потрошувачка, моќност 1.430 W Број на вртежи во праз..
38.900 ден. 42.990 ден.
Повеќе

Со својот голем капацитет и способност да направи прецизни намалувања, оваа моќна пила за лизгање со..
38.990 ден.
Повеќе

Кружната пила Bosch GTS 10 J Professional Bench е исклучително моќна и компактна пила опремена со мо..
57.500 ден.
Повеќе
-12%

КОРИСНИЧКИ ПРИДОБИВКИ: DXT (Deep eXact cutting Technology ) Технологија за точно длабинско с..
69.990 ден. 79.900 ден.
Повеќе

GCM 12 SDE Professional Технички податоци Поставување на митра 52 ° L / 60 ° R  Дијаметар н..
74.990 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 15 од 15 (1 страни)