Циркуларни пили

Циркуларни пили

циркулакрана брзопотезна пила cirkular makita iskra bosch metabo

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-11%
Iskra ERO IE-CS1500 Циркуларна пила Iskra ERO IE-CS1500 Циркуларна пила
Напон: 220-240V ~ 50Hz Моќност :1500W   Вртежи во празен од -5800 врт / мин  Дијам..
6.249 ден.6.999 ден.
без ДДВ: 5.296 ден.
-13%
Iskra ERO IE-CS1800 Циркуларна пила Iskra ERO IE-CS1800 Циркуларна пила
Напон: 220-240V ~ 50Hz  Моќност :1800W   Вртежи во празен од -5000 врт / мин  ..
6.999 ден.7.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
METABO KS 216 M Lasercut Циркуларна пила METABO KS 216 M Lasercut Циркуларна пила
Карактеристики и предности Компактна и лесна гер пила соодветна за мобилна употреба и преносли..
11.490 ден.
без ДДВ: 9.737 ден.
-10%
Makita LW1400 Циркуларна пила за метал Makita LW1400 Циркуларна пила за метал
  Карактеристики и предности Водилната плоча за прицврстување на работно парче може да..
17.990 ден.19.900 ден.
без ДДВ: 15.246 ден.
-10%
Makita MLS100N Потезна-комбинирана пила Makita MLS100N Потезна-комбинирана пила
  Потезна комбинирана пила MAKITA MLS100 Карактеристики и предности Компактната и л..
17.999 ден.19.999 ден.
без ДДВ: 15.253 ден.
Bosch advancedcut 52 Статична пила Bosch advancedcut 52 Статична пила
  Технологијата на сечилото „NanoBlade“ е едноставна и прецизна пила, која е речиси без вибр..
19.999 ден.
без ДДВ: 16.948 ден.
Bosch Електричен Потезен Циркулар ГЦМ 800 СЈ 1400W Bosch Електричен Потезен Циркулар ГЦМ 800 СЈ 1400W
Номинална влезна моќност 1.400 W Капацитет на сечење 0° 70×270 мм Капацитет на сечење 45° закосува..
23.750 ден.
без ДДВ: 20.127 ден.
METABO TKHS 315 S Стабилен циркулар METABO TKHS 315 S Стабилен циркулар
Карактеристики и предности Заштита од рестартирање: спречува ненамерно вклучување по прекин на..
26.999 ден.
без ДДВ: 22.881 ден.
-6%
Makita LS1018LN Потезна-комбинирана пила Makita LS1018LN Потезна-комбинирана пила
  ТЕХНИЧКИ ИНФОРМАЦИИ: Потрошувачка, моќност 1.430 W Број на вртежи во праз..
31.999 ден.33.999 ден.
без ДДВ: 27.118 ден.
Bosch GCM 8 SJL 216mm Статична пила Professional Bosch GCM 8 SJL 216mm Статична пила Professional
Со својот голем капацитет и способност да направи прецизни намалувања, оваа моќна пила за лизгање со..
36.999 ден.
без ДДВ: 31.355 ден.
-8%
Bosch GTS 10J Статична пила Professional Bosch GTS 10J Статична пила Professional
Кружната пила Bosch GTS 10 J Professional Bench е исклучително моќна и компактна пила опремена со ..
48.999 ден.52.999 ден.
без ДДВ: 41.525 ден.
Bosch GCM 12 SDE professional Циркуларна пила Bosch GCM 12 SDE professional Циркуларна пила
GCM 12 SDE Professional Технички податоци Поставување на митра 52 ° L / 60 ° R  Д..
64.500 ден.
без ДДВ: 54.661 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS