Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Тостери и ел.скари

-17%

Моќност: 800W; Нелепливи плочки; Светлосен индикатор; Изолирана горна површина за заштита од в..
999 ден. 1.199 ден.
Повеќе

Моќност: 750WНелепливи плочиИндикаторна лампаСостав: метал, пластика, гумаДимензии на кутија:257 x 1..
1.099 ден.
Повеќе

Моќност: 800W; Нелепливи плочки; Светлосен индикатор; Изолирана горна површина за заштита од в..
1.199 ден.
Повеќе

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 600W-750W (макс) • за два леба • 5 степени за регулација..
1.590 ден.
Повеќе

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 1500W • Термостат со макс. температура од 240 ° C • Копч..
2.899 ден.
Повеќе

Моќност: 2.55kW Дијаметарот на површина за печење: Ø 44 cm Отстранливa емајлиранa плотна со р..
2.999 ден.
Повеќе

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 1500W • Термостат со макс. температура од 240 ° C • Конт..
3.450 ден.
Повеќе

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 1500W • Термостат со макс. температура од 240 ° C • Конт..
3.690 ден.
Повеќе

Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz Моќност на котелот: 1700 W Регулација на температура за секоја плоча п..
3.999 ден.
Повеќе

Комбинирана скара 3 во 1Моќност: 2400WРегулација на јачинаНелеплива плочаЛесна за одржување..
4.499 ден.
Повеќе

Површина- решетка плоча: 550 cm2 2 отстранливи плотни решетки кои лесно се мијат во  маши..
4.999 ден.
Повеќе

Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz Моќност на котелот: 1750 W Регулација на температура  2 плочи од..
5.499 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 12 од 12 (1 страни)