Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Батериски рендиња и глодалки

-40%

Максимално 40V тример на полнење кој се ротира со голема брзина и е отпорен на тешки товари. Специфи..
17.999 ден. 29.999 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 1 од 1 (1 страни)