Ножици за жива ограда

Ножици за жива ограда

Бензински и електрични ножици за жива ограда

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-16%
Iskra N0E-11ET-3.6-B Батериски ножици за жива ограда Iskra N0E-11ET-3.6-B Батериски ножици за жива ограда
Напон: 3,6V Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah ) Вртежи во празно: 1000 / min-1 Ширина на сечење :..
2.499 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 2.118 ден.
-25%
Iskra N0E-11ET-3.6 Батериски ножици за жива ограда со рачка Iskra N0E-11ET-3.6 Батериски ножици за жива ограда со рачка
Напон: 3,6V Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah ) Вртежи во празно: 1000 / min-1 Ширина на сечење :..
2.999 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
Iskra M0E 6ET 7.2 Батериска ножица за кастрење Iskra M0E 6ET 7.2 Батериска ножица за кастрење
Ножица за поткастрување, одличен алат за оддржување лозје, овоштарници, плод, Моќна, со притисок на..
3.860 ден.
без ДДВ: 3.271 ден.
Iskra HTEG61B-510 Електрична ножица за жива ограда Iskra HTEG61B-510 Електрична ножица за жива ограда
• моќност: 550W • Напон: 230-240V ~ 50Hz • Брзина во празно: 1500 вртежи во минута • Должина на м..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
Bosch ISIO3 акумулаторски ножици за жива ограда Bosch ISIO3 акумулаторски ножици за жива ограда
Карактеристики и предности Компактна ножица за жива ограда и трева. Лесна и ергономски дизај..
6.399 ден.
без ДДВ: 5.423 ден.
-14%
Iskra XY HT260B Бензинска ножица за жива ограда Iskra XY HT260B Бензинска ножица за жива ограда
Волумен на мотор: 26,3 cm3 Тип на мотор: HT260B (1E34F) 2-тактен Воздушно ладење на мотор Јачина:..
9.490 ден.10.990 ден.
без ДДВ: 8.042 ден.
-14%
Iskra ERO IE-HT262  Бензинска ножица за жива ограда Iskra ERO IE-HT262  Бензинска ножица за жива ограда
• Капацитет на моторот: 25,4 см3 • Тип на моторот: двотактен • моќност: 0,7 kW • Должина на мечот..
10.800 ден.12.499 ден.
без ДДВ: 9.153 ден.
-25%
NAKAYAMA PRO BS2900 Батериска ножица за кастрење NAKAYAMA PRO BS2900 Батериска ножица за кастрење
Ножица за поткастрување, одличен алат за оддржување лозје, овоштарници, плод, Најнова технол..
14.990 ден.19.990 ден.
без ДДВ: 12.703 ден.
-17%
NAKAYAMA PRO BS3000 Батериска ножица за кастрење NAKAYAMA PRO BS3000 Батериска ножица за кастрење
Ножица за поткастрување, одличен алат за оддржување лозје, овоштарници, плод, Најнова технол..
24.990 ден.29.990 ден.
без ДДВ: 21.178 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS