Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Ножици за жива ограда

Ножица за поткастрување, одличен алат за оддржување лозје, овоштарници, плод, Моќна, со притисок на..
2.999 ден.
Повеќе

Напон: 3,6V Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah ) Вртежи во празно: 1000 / min-1 Ширина на сечење :..
3.299 ден.
Повеќе
-22%

• моќност: 550W • Напон: 230-240V ~ 50Hz • Брзина во празно: 1500 вртежи во минута • Должина на м..
3.499 ден. 4.499 ден.
Повеќе
-5%

Напон: 3,6V Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah ) Вртежи во празно: 1000 / min-1 Ширина на сечење :..
3.799 ден. 3.999 ден.
Повеќе
-25%

Карактеристики и предности Ракување без напор лезни ножици за жива ограда конструирани за мини..
4.350 ден. 5.800 ден.
Повеќе
-24%

Карактеристики и предности Компактна ножица за жива ограда и трева. Лесна и ергономски дизај..
5.399 ден. 7.100 ден.
Повеќе
-25%

Карактеристики и предности Ракување без напор лезни ножици за жива ограда конструирани за мини..
5.499 ден. 7.300 ден.
Повеќе
-25%

Li батерија 3,6 V, Капацитет за сечење до 25mm, резови со едно полнење на батеријата до 450, систем ..
5.690 ден. 7.590 ден.
Повеќе
-25%

Li батерија 3,6 V, Растојание на нож 8 mm, Растојание на нож 8 mm, ширина сечиво за трева 80 mm, дол..
8.499 ден. 11.300 ден.
Повеќе
-22%

Волумен на мотор: 26,3 cm3 Тип на мотор: HT260B (1E34F) 2-тактен Воздушно ладење на мотор Јачина:..
8.990 ден. 11.499 ден.
Повеќе
-20%

• Капацитет на моторот: 25,4 см3 • Тип на моторот: двотактен • моќност: 0,7 kW • Должина на мечот..
9.990 ден. 12.499 ден.
Повеќе
-25%

Карактеристики и предности Ракување без напор лезни ножици за жива ограда конструирани за мини..
10.299 ден. 13.650 ден.
Повеќе

Ножица за поткастрување, одличен алат за оддржување лозје, овоштарници, плод, Најнова технол..
19.990 ден.
Повеќе

Ножица за поткастрување, одличен алат за оддржување лозје, овоштарници, плод, Најнова технол..
39.999 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 14 од 14 (1 страни)