Детски велосипеди

Детски велосипеди

Нека вашето дете ве направи да се чувствувате горди!

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Трицикл 8027
Детски трицикл Достапни во повеќе бои     бесплатна достава  до ва..
1.599 ден.
без ДДВ: 1.355 ден.
-13%
Viper 20'' SUS велосипед
Величина: 20" Пренос: Ланец Механизам: SUNRUN SR ..
6.490 ден.7.499 ден.
без ДДВ: 5.500 ден.
Rider 20'' BI2003 велосипед
Велосипед 20" BI2003 8057 -две бои: розева и виолетова. -две кочници. -дупли алуминиумски б..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
Велосипед 20" BI2001
Велосипед BI2001 20" -две бои:црвена и сина. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брзи..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
Велосипед 20" BI2002
Велосипед 20" BI2002 -две бои: сина и црвена. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брз..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
Велосипед 24" BI2004
Велосипед 24" BI2004 -две бои : Розева и виолетова. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -..
8.499 ден.
без ДДВ: 7.203 ден.
-15%
TRINX JUNIOR 1.0 велосипед
Модел - TRINX JUNIOR 1.0 Рам - TRINX Hi-Ten Steel 20"*11" Виљушка - TRINX Suspe..
8.500 ден.9.999 ден.
без ДДВ: 7.203 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS