Детски велосипеди

Детски велосипеди

Нека вашето дете ве направи да се чувствувате горди!

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

Распродадено

Детски Велосипед DALMATIAN 12" Venera Bike Детски Велосипед DALMATIAN 12" Venera Bike
Седиште Волан  црн Педали Среден погон коцка 1/2X3/32" 44TX170 Средна осовина MTB на штраф ..
5.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
Детски Велосипед ROBOTER12" Venera Bike-VISITOR Детски Велосипед ROBOTER12" Venera Bike-VISITOR
Седиште Волан  црн Педали Среден погон коцка 1/2X3/32" 44TX170 Средна осовина MTB на штраф ..
5.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.

Распродадено

Распродадено

Детски Велосипед Dalmatian 16" Venera Bike-VISITOR Детски Велосипед Dalmatian 16" Venera Bike-VISITOR
Седиште Волан  црн Педали Среден погон коцка 1/2X3/32" 44TX170 Средна осовина MTB на штраф ..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
Детски Велосипед Soccer 16" Venera Bike-VISITOR Детски Велосипед Soccer 16" Venera Bike-VISITOR
Седиште Волан  црн Педали Среден погон коцка 1/2X3/32" 44TX170 Средна осовина MTB на штраф ..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
-20%
EXPLORER SPY206 20"/11" велосипед EXPLORER SPY206 20"/11" велосипед
  СЕДИШТЕ ЗА spy 206 РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНО PINK КРАЦИ ВОЛАН MTB БЕЛ 22.2X25.4 580MM..
7.199 ден.8.999 ден.
без ДДВ: 6.101 ден.
-6%
EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед
СЕДИШТЕ VISSITOR NITRO РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНИ КРАЦИ ВОЛАН MTB БЕЛ 22.2X25.4 580MM СЕТ В-АЛУ БЕЗ..
7.499 ден.7.999 ден.
без ДДВ: 6.355 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта
  СЕДИШТЕ ЗА FAS201 РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНО БЕЛИ КРАЦИ ВОЛАН MTB БЕЛ 22.2X25.4 58..
8.999 ден.9.990 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
-10%
EXPLORER RHI203 20"/11" RHINO велосипед EXPLORER RHI203 20"/11" RHINO велосипед
СЕДИШТЕ HUABEI KOS20M сиво РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА жолти долги ВОЛАН 20" 560X22.2X25.4MM СЕТ В-АЛУ БЕ..
8.999 ден.9.999 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
-10%
EXPLORER SPY203 20"/11" LEGION велосипед EXPLORER SPY203 20"/11" LEGION велосипед
СЕДИШТЕ HUABEI KOS20M сиво РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА црно-сиви кратки ВОЛАН 20" 560X22.2X25.4MM СЕТ В-А..
8.999 ден.9.999 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
-10%
VENSSINI PAM243 24”/13” VENSSINI" велосипед VENSSINI PAM243 24”/13” VENSSINI" велосипед
  СЕДИШТЕ ЗА PAM2412 РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНО ВИОЛЕТОВИ КРАЦИ КРИВИ НА ВОЛАН 26" 600X2..
8.999 ден.9.990 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
-10%
VENSSINI PARMA PAM2410 24"/13" велосипед NEON плав VENSSINI PARMA PAM2410 24"/13" велосипед NEON плав
  СЕДИШТЕ ЗА PAM2412 РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНО жолти КРАЦИ КРИВИ НА ВОЛАН 26" 600X..
8.999 ден.9.990 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел
  СЕДИШТЕ ЗА PAM2412 РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНО ВИОЛЕТОВИ КРАЦИ КРИВИ НА ВОЛАН 26" 600X2..
8.999 ден.9.990 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

VENSSINI PARMA PAM2413 24"/13" велосипед црн VENSSINI PARMA PAM2413 24"/13" велосипед црн
  СЕДИШТЕ ЗА PAM2412 РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНО ВИОЛЕТОВИ КРАЦИ КРИВИ НА ВОЛАН 26" 600X2..
8.999 ден.9.990 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
-9%
VENSSINI MODENA MOD262 26"/14'' велосипед црно виолетово тиркизна боја VENSSINI MODENA MOD262 26"/14'' велосипед црно виолетово тиркизна боја
  Седиште за MOD262 Рачки за волан MEGA црно виолетови краци Криви на волан 620MM 22.2..
9.999 ден.10.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
VENSSINI MODENA MOD264 26"/17'' велосипед сива тиркизна боја VENSSINI MODENA MOD264 26"/17'' велосипед сива тиркизна боја
  Седло HUABEI TEA ROZE Рачки за волан MEGA црно бели - кратки Волан 620MM 22.2X2..
10.999 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS