Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Дупчалки/ Ударни дупчалки

Напон: 220-240V ~ 50/60Hz  Моќност : 710W   Вртежи во празен од при вртење : 0-2800..
3.499 ден.
Повеќе

Снажен мотор од  550W овозможува лесна работа во бетон, метал и дрво. Компактната конструкција ..
3.999 ден.
Повеќе

Напон: 220-240V ~ 50/60Hz  Моќност : 850W   Вртежи во празен од, при вртење : 0-3000 врт / мин  В..
3.999 ден.
Повеќе
-10%

Напон: 220-240V ~ 50/60Hz  Моќност :1050W   Двостепен менувач: Вртежи во празен од..
4.490 ден. 4.999 ден.
Повеќе

Bosch професионален квалитет по пристапна цена.   Силна 12V 2-брзинска дупчалка одвртувач. ..
6.990 ден.
Повеќе
-13%

Карактеристики: Напон: 14,4V Моќност : Li-ion Батерија ( 2,0Ah ) Вртежи во празно: во прва..
6.990 ден. 7.990 ден.
Повеќе
-11%

Карактеристики: Напон: 230-240V ~ 50Hz Моќност: 1250W (max) Ударна моќ: 6 J Брзина без оптовар..
7.999 ден. 8.999 ден.
Повеќе
-14%

Карактеристики: Напон: 230-240V ~ 50Hz Моќност: 1500W (max) Ударна моќ: 5.5 J Брзина без оптов..
8.999 ден. 10.500 ден.
Повеќе

Моќен и сигурен 850w мотор за подолг животен век. Висок вртежен момент и високи перформанси за дупче..
9.990 ден.
Повеќе
-50%

Бежична дупчалка/двигател Makita DHP453RFX8 со ударна дупчалка, 18 V, 42 Nm, 1300 вртежи во мину..
9.999 ден. 19.999 ден.
Повеќе
-50%

Производител Макита Број на дел ‎DDF453SYE Димензии на производот ‎19,05 x 8,89 x 22,23 cm; 4,8 ..
9.999 ден. 19.999 ден.
Повеќе

Најдобар електро пневмачки чекан во својата класа благодарејќи на оптиминизираниот механизам на у..
10.999 ден.
Повеќе
-12%

Карактеристики: Напон: 230-240V ~ 50Hz Моќност: 1600W (max) Ударна моќ: 9.5 J Брзина без оптов..
11.999 ден. 13.590 ден.
Повеќе
-11%

Карактеристики   Влезна моќност 800 W Ударна енергија ..
12.499 ден. 13.999 ден.
Повеќе
-11%

Опис Макс. дијаметар на дупчење во дрво. 40 мм Ширина на вилицата на Чак. 1,5 - 13 мm PBD 40 ..
20.500 ден. 22.999 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 15 од 19 (2 страни)