Дупчалки/ Ударни дупчалки

Дупчалки/ Ударни дупчалки

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-16%
Iskra ERO IE-ED850 Електрична дупчалка Iskra ERO IE-ED850 Електрична дупчалка
Напон: 220-240V ~ 50/60Hz  Моќност : 850W   Вртежи во празен од, при вртење : 0-300..
3.350 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.839 ден.
Iskra ERO IE-ED710 Електрична дупчалка Iskra ERO IE-ED710 Електрична дупчалка
Напон: 220-240V ~ 50/60Hz  Моќност : 710W   Вртежи во празен од при вртење : 0-2800..
3.499 ден.
без ДДВ: 2.965 ден.
BOSCH GSB 550 Ударна дупчалка BOSCH GSB 550 Ударна дупчалка
Снажен мотор од  550W овозможува лесна работа во бетон, метал и дрво. Компактната конструк..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-10%
Iskra ERO IE-ED1050 Електрична дупчалка Iskra ERO IE-ED1050 Електрична дупчалка
Напон: 220-240V ~ 50/60Hz  Моќност :1050W   Двостепен менувач: Вртежи во празен од..
4.490 ден.4.999 ден.
без ДДВ: 3.805 ден.
-14%
BOSCH GSR 120 Акумулаторски одвртувач BOSCH GSR 120 Акумулаторски одвртувач
Bosch професионален квалитет по пристапна цена.   Силна 12V 2-брзинска дупчалка одвртува..
5.999 ден.6.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
-13%
Iskra ERO IE-CD71-144S Батериска штрафилица дупчалка Iskra ERO IE-CD71-144S Батериска штрафилица дупчалка
Карактеристики: Напон: 14,4V Моќност : Li-ion Батерија ( 2,0Ah ) Вртежи во празно: во прва..
6.990 ден.7.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
-11%
Iskra ERO IE-RH32EH-1250 Хилта Iskra ERO IE-RH32EH-1250 Хилта
Карактеристики: Напон: 230-240V ~ 50Hz Моќност: 1250W (max) Ударна моќ: 6 J Брзина без оптовар..
7.999 ден.8.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
-15%
BOSCH GBH 240 Ударен чекан BOSCH GBH 240 Ударен чекан
Најдобар електро пневмачки чекан во својата класа благодарејќи на оптиминизираниот механизам на у..
8.499 ден.9.999 ден.
без ДДВ: 7.203 ден.
-14%
Iskra ERO IE-RH32K-1500 Хилта Iskra ERO IE-RH32K-1500 Хилта
Карактеристики: Напон: 230-240V ~ 50Hz Моќност: 1500W (max) Ударна моќ: 5.5 J Брзина без оптов..
8.999 ден.10.500 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
Bosch Ел. Дупчалка и мешалка GBM 1600 RE професионална Bosch Ел. Дупчалка и мешалка GBM 1600 RE професионална
Моќен и сигурен 850w мотор за подолг животен век. Висок вртежен момент и високи перформанси за дупче..
9.990 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.
-12%
Iskra ERO IE-RH40L-1600 Хилта Iskra ERO IE-RH40L-1600 Хилта
Карактеристики: Напон: 230-240V ~ 50Hz Моќност: 1600W (max) Ударна моќ: 9.5 J Брзина без оптов..
11.999 ден.13.590 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-11%
DeWALT D25133-QS Електро-пневматски комбиниран чекан DeWALT D25133-QS Електро-пневматски комбиниран чекан
Карактеристики   Влезна моќност 800 W Ударна енергија ..
12.499 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 10.592 ден.
-14%
DeWALT DCK2110L2T-QW Сет батериски дупчалки DeWALT DCK2110L2T-QW Сет батериски дупчалки
Ударна ​Одвртувач ​12V  3 Ah ​XR Li-Ion​ ..
23.999 ден.27.999 ден.
без ДДВ: 20.338 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS