Заштитни чевли

Заштитни чевли

Заштитни чевли

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-19%
WURTH Работни чизми Standard O2 WURTH Работни чизми Standard O2
  Otpornost na dejstvo vode (vodootpornost) Zaštita od elektrostatičkog pražnjenja (ant..
569 ден.700 ден.
без ДДВ: 482 ден.
-28%
НЕО заштирни кондури 82-760-43 НЕО заштирни кондури 82-760-43
Работните обувки NEO се основна заштита при работа. Горниот дел е изработен од висококвалитетна кож..
1.370 ден.1.890 ден.
без ДДВ: 1.161 ден.
-31%
НЕО заштирни кондури NEO 82-770-42 НЕО заштирни кондури NEO 82-770-42
Работните обувки NEO се основна заштита при работа. Горниот дел е изработен од висококвалитетна кож..
1.370 ден.1.990 ден.
без ДДВ: 1.161 ден.
-31%
WURTH Работни чевли MIA '' O2 '' заштита WURTH Работни чевли MIA '' O2 '' заштита
Кожни работни чевли, поставени со AIR Active 3D материјал кој исклучително пропушта пареа од..
1.799 ден.2.599 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
-43%
WURTH Работни чевли MOJITO '' O1 '' заштита WURTH Работни чевли MOJITO '' O1 '' заштита
Модерна дизајнирана работна патика што можете да ја носите на работа, но исто така и во слободн..
1.990 ден.3.499 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
-21%
WURTH Работни чевли Taurus WURTH Работни чевли Taurus
Заштитните чевли Taurus со S3 степен на заштита во целост се изработени од црна водоотпорна кожа...
2.050 ден.2.599 ден.
без ДДВ: 1.737 ден.
-19%
WURTH Работни чевли Monza WURTH Работни чевли Monza
Заштитните чевли Monza со S1P степен на заштита се направени од антилоп кожа во комбинација со на..
2.100 ден.2.599 ден.
без ДДВ: 1.780 ден.
-19%
WURTH Работни чевли Tritton WURTH Работни чевли Tritton
Работните чевли Tritton со O1 степен на заштита се изработени од сива антилоп кожа со перфорација..
2.100 ден.2.599 ден.
без ДДВ: 1.780 ден.
НЕО заштирни кондури 82-011 НЕО заштирни кондури 82-011
Работните обувки NEO се основна заштита при работа. Горниот дел е изработен од висококвалитетна кож..
2.199 ден.
без ДДВ: 1.864 ден.
-14%
WURTH Работни чевли MIA '' O2 '' високи WURTH Работни чевли MIA '' O2 '' високи
Кожни работни чевли, поставени со AIR Active 3D материјал кој исклучително пропушта пареа односно..
2.400 ден.2.799 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
-15%
WURTH Работни чевли Grigio WURTH Работни чевли Grigio
Работни водоотпорни чевли изработени од комбинација од антилоп кожа и најлон. Поставени се со AIR..
2.450 ден.2.899 ден.
без ДДВ: 2.076 ден.
-14%
WURTH Работни чевли Grigio S1P високи' заштита WURTH Работни чевли Grigio S1P високи' заштита
Заштитни чевли изработени од комбинација од антилоп кожа и најлон. Имаат композитна заштитна капа..
2.750 ден.3.199 ден.
без ДДВ: 2.331 ден.
-24%
WURTH Работни чевли SUMMER S1P WURTH Работни чевли SUMMER S1P
Безбедносна чевла SUMMER S1P има изглед и дизајн на спортска чевла, но станува збор за чевла која..
2.950 ден.3.899 ден.
без ДДВ: 2.500 ден.
-14%
WURTH Работни чевли Jogger Sport WURTH Работни чевли Jogger Sport
Работните чевли Jogger Sport со O1 степен на заштита се направени од комбинација на превртена кож..
3.090 ден.3.590 ден.
без ДДВ: 2.619 ден.
-12%
Wurth заштирни кондури Mars високи Wurth заштирни кондури Mars високи
Заштитни чевли изработени од кафена NABUK кожа. Имаат композитна заштитна капа и меѓуѓон од кевлар. ..
3.799 ден.4.299 ден.
без ДДВ: 3.219 ден.
-24%
Wurth заштирни кондури Invader S1 Wurth заштирни кондури Invader S1
Заштитните водоотпорни плитки чевли од брендот Aimont се изработени од антилоп кожа отпорна на абење..
4.199 ден.5.499 ден.
без ДДВ: 3.558 ден.
-15%
WURTH Работни чевли Avanger S3 WURTH Работни чевли Avanger S3
Заштитните водоотпорни длабоки чевли од брендот Aimont се изработени од специјален PUTEK материја..
5.099 ден.5.999 ден.
без ДДВ: 4.321 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS