Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

X-Cross батериски програм

-29%

АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V • Работни часови: 400 min • Тип на сијалица: 3W LED ..
999 ден. 1.399 ден.
Повеќе

• Јачина: 220-240V~50/60Hz • Индикатор за полнење • Полначот е достапен одделно • Пакување: бли..
999 ден.
Повеќе
-18%

АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V  • Вртежи во празно:    -1.Ниво: 0-400..
2.390 ден. 2.899 ден.
Повеќе

• Јачина : 20V • Капацитет: 2.0 Ah • 3 фазен дисплеј  за статус на полнење • Компатибилен со..
2.599 ден.
Повеќе
-13%

АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V  • Брзина во мирување:0-2400/min • Удари во мину..
3.390 ден. 3.899 ден.
Повеќе

• Јачина : 20V • Капацитет: 4.0 Ah • 3 фазен дисплеј  за статус на полнење • Компатибилен со..
3.999 ден.
Повеќе

АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V • Вртежи: 8.000 rpm во празен од      &..
3.999 ден.
Повеќе

АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V  • Вртежи во празен од: 3800 врт / мин  • Д..
3.999 ден.
Повеќе

АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V  • Подесувачки агол на сечење: од 0-45°  • Број на дв..
3.999 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 9 од 9 (1 страни)