X-Cross батериски програм

X-Cross батериски програм

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Iskra IX-FL07 X-cross Батериска сијалица Iskra IX-FL07 X-cross Батериска сијалица
АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V • Работни часови: 400 min • Тип на сијалица: 3W LED ..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Брз полнач JHL482102200G за X-cross LI-ION Батерија Брз полнач JHL482102200G за X-cross LI-ION Батерија
• Јачина: 220-240V~50/60Hz • Индикатор за полнење • Полначот е достапен одделно • Пакување: бли..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Iskra IX-DR39 X-cross Батериска штрафилица дупчалка Iskra IX-DR39 X-cross Батериска штрафилица дупчалка
АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V  • Вртежи во празно:    -1.Ниво: 0-400..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
Iskra BP27Li-20020 X-cross LI-ION Батерија Iskra BP27Li-20020 X-cross LI-ION Батерија
• Јачина : 20V • Капацитет: 2.0 Ah • 3 фазен дисплеј  за статус на полнење • Компатибилен со..
2.390 ден.
без ДДВ: 2.025 ден.
Iskra IX-JS07 X-cross Батериска убодна пила Iskra IX-JS07 X-cross Батериска убодна пила
АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V  • Подесувачки агол на сечење: од 0-45°  • ..
2.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
Iskra IX-TW07 X-cross Батериска ударна дупчалка Iskra IX-TW07 X-cross Батериска ударна дупчалка
АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V  • Брзина во мирување:0-2400/min • Удари во мину..
3.390 ден.
без ДДВ: 2.873 ден.
Iskra IX-AG07 X-cross Батериска аголна брусилка Iskra IX-AG07 X-cross Батериска аголна брусилка
АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V • Вртежи: 8.000 rpm во празен од      &..
3.799 ден.
без ДДВ: 3.219 ден.
Iskra BP27Li-20040 X-cross LI-ION Батерија Iskra BP27Li-20040 X-cross LI-ION Батерија
• Јачина : 20V • Капацитет: 4.0 Ah • 3 фазен дисплеј  за статус на полнење • Компатибилен со..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
Iskra IX-CS07 X-crossБатериска циркуларна пила Iskra IX-CS07 X-crossБатериска циркуларна пила
АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V  • Вртежи во празен од: 3800 врт / мин  • Д..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-21%
Iskra IX-DR39 X-cross Батериска штрафилица дупчалка+BP27Li-20040 X-cross LI-ION Батерија+Брз полнач JHL482102200G за X-cross LI-ION Батерија Iskra IX-DR39 X-cross Батериска штрафилица дупчалка+BP27Li-20040 X-cross LI-ION Батерија+Брз полнач JHL482102200G за X-cross LI-ION Батерија
АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V  • Вртежи во празно:    -1.Ниво: 0-400..
5.499 ден.7.000 ден.
без ДДВ: 4.660 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS