Садопери

Садопери

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BLANCO FLEX Mini BLANCO FLEX Mini
Садопери од нерѓосувачки челик. Класично, вечно, убаво. Премиум квалитет BLANCO користи само ..
2.399 ден.
без ДДВ: 2.033 ден.
BLANCORONDOVAL мијалник BLANCORONDOVAL мијалник
Садопери од нерѓосувачки челик. Класично, вечно, убаво. Премиум квалитет BLANCO користи само ..
2.790 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
BLANCO FLEX Pro 45 S BLANCO FLEX Pro 45 S
Садопери од нерѓосувачки челик. Класично, вечно, убаво. Премиум квалитет BLANCO користи само ..
3.299 ден.
без ДДВ: 2.796 ден.
BLANCO TIPO 45 S Compact BLANCO TIPO 45 S Compact
Садопери од нерѓосувачки челик. Класично, вечно, убаво. Премиум квалитет BLANCO користи само ..
3.890 ден.
без ДДВ: 3.297 ден.
BLANCO TIPO 45 BLANCO TIPO 45
Садопери од нерѓосувачки челик. Класично, вечно, убаво. Премиум квалитет BLANCO користи само ..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
BLANCO TIPO 45 S Mini BLANCO TIPO 45 S Mini
Садопери од нерѓосувачки челик. Класично, вечно, убаво. Премиум квалитет BLANCO користи само ..
4.199 ден.
без ДДВ: 3.558 ден.
BLANCO TIPO 8 Compact BLANCO TIPO 8 Compact
Садопери од нерѓосувачки челик. Класично, вечно, убаво. Премиум квалитет BLANCO користи само ..
5.390 ден.
без ДДВ: 4.568 ден.
BLANCO TIPO 6 S Basic BLANCO TIPO 6 S Basic
Садопери од нерѓосувачки челик. Класично, вечно, убаво. Премиум квалитет BLANCO користи само ..
9.499 ден.
без ДДВ: 8.050 ден.
BLANCO TIPO 8 S BLANCO TIPO 8 S
Садопери од нерѓосувачки челик. Класично, вечно, убаво. Премиум квалитет BLANCO користи само ..
13.399 ден.
без ДДВ: 11.355 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS