Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Ласери и мерни инструменти

Метро на извлекување: Должина на метрото: 3m Ширина на метрото: 16mm Метро во жолта боја&n..
189 ден.
Повеќе

Метро на извлекување: Должина на метрото: 5m Ширина на метрото: 19mm Метро во жолта боја&n..
270 ден.
Повеќе

Метро на извлекување: Должина на метрото: 7,5m Ширина на метрото: 25mm Метро во жолта боја..
399 ден.
Повеќе

Алуминиумска либела со должина 30cm Издржлива и лесна алуминиумска конструкција погодна за секакв..
399 ден.
Повеќе

Алуминиумска либела со должина 45 cm Издржлива и лесна алуминиумска конструкција погодна за ..
499 ден.
Повеќе

Алуминиумска либела со должина 60cm Издржлива и лесна алуминиумска конструкција погодна за секакв..
599 ден.
Повеќе

Дигитален шублер 0-155мм ИСкра Изработен од стврднат нерѓосувачки челик Лесното прилагодување на л..
1.199 ден.
Повеќе

Опис на производот Челичниот универзален аголник и шаблон за обележување спојуваат широк оп..
1.299 ден.
Повеќе
-20%

Дигитален агломер Искра Должина: 200мм За лесно мерење и пренос на агл..
1.599 ден. 1.999 ден.
Повеќе
-15%

LCD дисплеј со светло Опсег на мерење: 4 × 90 ° (0 - 360 °) Резолуција..
1.699 ден. 1.999 ден.
Повеќе

Вклучете го, откријте, вежбајте! Едноставно откривање на живи кабли и метални предмети Јасниот LED..
3.599 ден.
Повеќе

Професионални мерења на растојание со компактен дизајн и интуитивна употреба Интерфејсот со едно ..
4.999 ден.
Повеќе

Дополнителни податоци Макс длабочина на откривање 100 мм Длабочина на откривање, магнетски метал,..
6.690 ден.
Повеќе

Опсег на мерење: 0,15 – 40,00 м Ласерска класа: 2 Точност на мерењето, тип: ± 1,5 mm Време ..
6.999 ден.
Повеќе

Три поставки за откривање: Металниот режим е идеален како детектор за метал, додека режимите Drywall..
7.399 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 15 од 22 (2 страни)