Транспортни колички

Транспортни колички

Транспортни колички за полесен транспорт на Вашата роба

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-33%
ISKRA транспортна количка GREEN THUMB LY-001 ISKRA транспортна количка GREEN THUMB LY-001
• Димензии на артикалот: 580 x 290 x 120 mm (LxWxH) • Плоча МДФ, дебела 18 мм • Постава: Анти-ли..
999 ден.1.499 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-31%
ISKRA транспортна количка LY-002 ISKRA транспортна количка LY-002
• Димензии на артикалот: 380 mm • Плоча МДФ, дебела 18 мм • Постава: Анти-лизгачка • Ø 75 mm &n..
999 ден.1.450 ден.
без ДДВ: 847 ден.

Распродадено

-31%

Распродадено

ISKRA транспортна количка PH-003 ISKRA транспортна количка PH-003
Транспорт количка PH-003 • 580 x 300 x 120 mm (LxWxH) • MDF плочи со дебелина од 18,6 мм • Трка..
999 ден.1.450 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Varo транспорна количка 3053254 Varo транспорна количка 3053254
ТРАНСПОРТНА КОЛИЧКА СКЛОПЛИВА НОСИВОСТ 45 КГ   ..
2.690 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
Varo транспорна количка 1039045 Varo транспорна количка 1039045
M-T ТРАНСПОРТНА КОЛИЧКА СКЛОПЛИВА НОСИВОСТ 90 КГ Појачана  ..
2.699 ден.
без ДДВ: 2.287 ден.
Varo транспортна количка 3053251 Varo транспортна количка 3053251
Носивост 120КГ. СКЛОПЛИВА ..
3.250 ден.
без ДДВ: 2.754 ден.
Varo транспорна количка 3053253 Varo транспорна количка 3053253
ТРАНСПОРТНА КОЛИЧКА СКЛОПЛИВА НОСИВОСТ 90 КГ   ..
3.390 ден.
без ДДВ: 2.873 ден.
Varo транспортна количка 3069039 Varo транспортна количка 3069039
ВАРО транспортна количка  Носивпст 150КГ. плочка 74х48СМ Со преклопна рачка ..
3.490 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.

Распродадено

Распродадено

Транспортна количка MQ (со скало плоча) Транспортна количка MQ (со скало плоча)
Со скало плоча Носивост - 200kg Димензии на плоча -  450x255mm ..
4.100 ден.
без ДДВ: 3.475 ден.

Распродадено

-11%

Распродадено

Varo транспортма количка120 КГ ЗА ПО СКАЛИ Varo транспортма количка120 КГ ЗА ПО СКАЛИ
Дименсии 290 х 300 мм Носивост 120 кг ..
4.450 ден.4.999 ден.
без ДДВ: 3.771 ден.
Varo транспорна количка 09050615 Varo транспорна количка 09050615
Транспортна количка 09050615 200 кг носивост 200 х 350 мм   ..
5.499 ден.
без ДДВ: 4.660 ден.
Varo транспортна количка 3053257 Varo транспортна количка 3053257
Varo транспортна количка  Носивост 200 кг Плоча 290 х 310 мм Телескопски модел &nbs..
6.299 ден.
без ДДВ: 5.338 ден.
Varo транспортна количка 3053258 Varo транспортна количка 3053258
АЛУМИНСКА ТРАНСПОРТНА КОЛИЧКА  НОСИВОСТ 200 КГ 205х300ММ плоча ..
9.899 ден.
без ДДВ: 8.389 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS