Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Транспортни колички

-20%

• Димензии на артикалот: 580 x 290 x 120 mm (LxWxH) • Плоча МДФ, дебела 18 мм • Постава: Анти-ли..
1.199 ден. 1.499 ден.
Повеќе
-17%

• Димензии на артикалот: 380 mm • Плоча МДФ, дебела 18 мм • Постава: Анти-лизгачка • Ø 75 mm &n..
1.199 ден. 1.450 ден.
Повеќе
-17%

Транспорт количка PH-003 • 580 x 300 x 120 mm (LxWxH) • MDF плочи со дебелина од 18,6 мм • Трка..
1.199 ден. 1.450 ден.
Повеќе

ТРАНСПОРТНА КОЛИЧКА СКЛОПЛИВА НОСИВОСТ 45 КГ   ..
2.690 ден.
Повеќе

Дизајнирани за професионална употреба, рачните камиони YAPAR HT100 се произведени за да бидат погодн..
2.999 ден.
Повеќе

Дизајнирани за професионална употреба, рачните камиони YAPAR HT200 се произведени за да бидат погодн..
3.199 ден.
Повеќе

ТРАНСПОРТНА КОЛИЧКА СКЛОПЛИВА НОСИВОСТ 90 КГ   ..
3.390 ден.
Повеќе

ВАРО транспортна количка  Носивпст 150КГ. плочка 74х48СМ Со преклопна рачка ..
3.390 ден.
Повеќе

M-T ТРАНСПОРТНА КОЛИЧКА СКЛОПЛИВА НОСИВОСТ 90 КГ Појачана  ..
3.399 ден.
Повеќе

Дизајнирани за професионална употреба, рачните камиони YAPAR HT500 се произведени за да бидат погодн..
3.999 ден.
Повеќе

Со скало плоча Носивост - 200kg Димензии на плоча -  450x255mm ..
4.100 ден.
Повеќе

Носивост 120КГ. СКЛОПЛИВА ..
4.250 ден.
Повеќе
-13%

Дизајнирани за професионална употреба, рачните камиони YAPAR HT200 се произведени за да бидат погодн..
4.799 ден. 5.499 ден.
Повеќе
-9%

Оваа рачна количка е совршена за преместување тешки кутии, гајби или мебел.   Носивост д..
4.999 ден. 5.499 ден.
Повеќе

Транспортна количка 09050615 200 кг носивост 200 х 350 мм   ..
5.499 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 15 од 20 (2 страни)