Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Полирки

-12%

Машината за полирање Iskra PS1200-180 е погодна за брусење, полирање и употреба со жичени четки. ..
5.699 ден. 6.499 ден.
Повеќе

Ел. аголна полирка 1400W -180mm Со оваа професионална AGM1084P аголна полирка можете да го дотерате..
5.999 ден.
Повеќе

Карактеристики: Јачина: 1500 W Напон: 220-240v~50Hz Брзина без оптеретување: 600-3000 min-..
6.999 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 3 од 3 (1 страни)