Тримери и пили

Тримери и пили

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ISKRA Ланец FC-B-050-72DL ISKRA Ланец FC-B-050-72DL
Карактеристики: • Должина на меч: 45 cm (18") • Чекор на ланец:  8,255 mm (.325") • Дебели..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
ISKRA Ланец FC-B-050-76DL ISKRA Ланец FC-B-050-76DL
Карактеристики: • Должина на меч: 50 cm (20") • Чекор на ланец:  8,255 mm (.325") • Дебели..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Iskra DT2100 Електричен тример за трева Iskra DT2100 Електричен тример за трева
• Напон: 230V-240V ~ 50Hz • моќност: 250W • Брзина во празно: 12.500 вртежи во минута • Дијаметар..
1.799 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
-16%
Iskra N0E-11ET-3.6-B Батериски ножици за жива ограда Iskra N0E-11ET-3.6-B Батериски ножици за жива ограда
Напон: 3,6V Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah ) Вртежи во празно: 1000 / min-1 Ширина на сечење :..
2.499 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 2.118 ден.
Bosch EasyGrassCut 23 Електричен тример Bosch EasyGrassCut 23 Електричен тример
Карактеристики и предности „Semi-Auto Feed“ систем: кој автоматски ја отпушта жилката при вклу..
2.870 ден.
без ДДВ: 2.432 ден.
-13%
Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример
Карактеристики и предности „Semi-Auto Feed“ систем: кој автоматски ја отпушта жилката при вклу..
2.899 ден.3.335 ден.
без ДДВ: 2.457 ден.
-25%
Iskra DT2140 Електричен тример за трева Iskra DT2140 Електричен тример за трева
• Напон: 230V-240V ~ 50Hz • моќност: 550W • Брзина во празно: 10,000 вртежи во минута • Дијаметар..
2.999 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
-25%
Iskra HTEG61B-510 Електрична ножица за жива ограда Iskra HTEG61B-510 Електрична ножица за жива ограда
• моќност: 550W • Напон: 230-240V ~ 50Hz • Брзина во празно: 1500 вртежи во минута • Должина на м..
2.999 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
-25%
Iskra N0E-11ET-3.6 Батериски ножици за жива ограда со рачка Iskra N0E-11ET-3.6 Батериски ножици за жива ограда со рачка
Напон: 3,6V Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah ) Вртежи во празно: 1000 / min-1 Ширина на сечење :..
2.999 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
-19%
Iskra ERO IE-RS710 Сабјеста пила Iskra ERO IE-RS710 Сабјеста пила
Напон: 220-240V ~ 50Hz Моќност : 710W Подесувачки агол на сечење: од 0-45°  Број на движења ..
4.850 ден.5.999 ден.
без ДДВ: 4.110 ден.
Iskra H0E 5ET 230 Батериски тример за трева Iskra H0E 5ET 230 Батериски тример за трева
Батериски тример за трева, со сечење на конец Долга рачка со додатна дршка за оперирање со две раце..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
Bosch ART 24 COMBI Електричен тример Bosch ART 24 COMBI Електричен тример
Карактеристики и предности Силен 400 W „High-Power“ – мотор. Два калеми за жилки од кои еден..
5.190 ден.
без ДДВ: 4.398 ден.
GARDENA EasyCut 450/50 eлектричен тример elektricen trimer GARDENA EasyCut 450/50 eлектричен тример elektricen trimer
Моќ 450 W Ширина на заб 18 mm Должина на ножот 50сm Тежина 2.7 kg Производ..
5.350 ден.
без ДДВ: 4.534 ден.
-35%
Iskra IX-GT36 АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР Iskra IX-GT36 АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина на мирување: ..
5.490 ден.8.499 ден.
без ДДВ: 4.653 ден.
-14%
Iskra SF7J112 4 Електрична пила + ПОДАРОК заштитни наочари Iskra SF7J112 4 Електрична пила + ПОДАРОК заштитни наочари
Електрична моторна пила - карактеристики: Работи на напон од 230-240 V ~ 50Hz - 2000 W 2200 W ..
5.990 ден.6.999 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.

Распродадено

-14%

Распродадено

Iskra PN-2500-2A Бензинска моторна пила Iskra PN-2500-2A Бензинска моторна пила
Волумен на мотор: 25,4 cm3 Номинална излезна моќ: 0.7 kW ( 1 HP ) Вртежи во празно: 3500 врт/мин ..
5.999 ден.6.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
Bosch ART 27 COMBI Електричен тример Bosch ART 27 COMBI Електричен тример
Карактеристики и предности Силен 450 W „High-Power“ – мотор. Два калеми за жилки од кои еден..
6.120 ден.
без ДДВ: 5.186 ден.
Bosch ISIO3 акумулаторски ножици за жива ограда Bosch ISIO3 акумулаторски ножици за жива ограда
Карактеристики и предности Компактна ножица за жива ограда и трева. Лесна и ергономски дизај..
6.399 ден.
без ДДВ: 5.423 ден.

Распродадено

-9%

Распродадено

Iskra PN-3800-6 Бензинска моторна пила Iskra PN-3800-6 Бензинска моторна пила
Бензиска моторна пила  Зафатнина на моторот: 37,2 cm3 Номинална излезна моќност: 1,2 kW&..
6.999 ден.7.690 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
-13%
Iskra ZT261DEB Бензинска коса / тример за трева Iskra ZT261DEB Бензинска коса / тример за трева
• Волумен на моторот: 25,4 cm3 • Моќност: 0,65 kW • Брзина на моторот:     •..
6.999 ден.7.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.

Распродадено

Распродадено

Bosch ART 35 Електричен тример Bosch ART 35 Електричен тример
Карактеристики и предности Силен 600 W „High-Power“ – мотор. Едноставно користење мотор со л..
7.330 ден.
без ДДВ: 6.212 ден.
-6%
Iskra M0L 3ET 150 Батериска пила за гранки Iskra M0L 3ET 150 Батериска пила за гранки
Батериска пила за сечење гранки Со одвоива ергономична рачка за лесно складирање Голем прекидач со..
7.499 ден.7.999 ден.
без ДДВ: 6.355 ден.
-12%
Iskra TU331SEU Бензинска коса / тример за трева Iskra TU331SEU Бензинска коса / тример за трева
• Волумен на моторот: 32,7 cm3 • Моќност: 0,9 kW • Брзина на моторот:     • ..
7.499 ден.8.499 ден.
без ДДВ: 6.355 ден.
Iskra PN4500-6 16" бензинска моторна пила Iskra PN4500-6 16" бензинска моторна пила
Моќна и компактна моторна пила, со 16" (406 mm) меч. Зафатнина на моторот - 45,8 cm3 Воздушно ладе..
7.990 ден.
без ДДВ: 6.771 ден.
-11%
Iskra ERO IE-GC254 Бензинска моторна пила Iskra ERO IE-GC254 Бензинска моторна пила
Карактеристики: Зафатнина на моторот -25,4 cm3  Номинална излезна моќност: 0,9 kW Тип..
7.999 ден.8.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
Iskra IX-HT36 АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР ЗА ЖИВА OГРАДА Iskra IX-HT36 АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР ЗА ЖИВА OГРАДА
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина на мирување: ..
7.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
-15%
Iskra TU430SEU Бензинска коса / тример за трева Iskra TU430SEU Бензинска коса / тример за трева
Комбинација од два режими на работа, која ќе им овозможи ефикасно уредување на вашата околина 1,4 k..
8.499 ден.9.999 ден.
без ДДВ: 7.203 ден.
Bosch EasyGrassCut 18-230 Акумулаторски тример Bosch EasyGrassCut 18-230 Акумулаторски тример
Карактеристики и предности Акумулаторски тример BOSCH EasyGrassCut 18-230 18 V Li-ion 2.0 ..
8.790 ден.
без ДДВ: 7.449 ден.
Iskra PN-5200-6 Бензинска моторна пила + ПОДАРОЦИ убодна пила + подлога за моторна пила Iskra PN-5200-6 Бензинска моторна пила + ПОДАРОЦИ убодна пила + подлога за моторна пила
Бензиска моторна пила  Зафатнина на моторот 49,2 cm3;  Номинална излезна моќност: 2.1 kW..
8.888 ден.
без ДДВ: 7.532 ден.
Врз основа на 1 оценки.

Распродадено

-10%

Распродадено

Iskra PN-5800-4 Бензинска моторна пила Iskra PN-5800-4 Бензинска моторна пила
54 cm3 зафатнина на моторот Номинална излезна моќност: 2.2 kW Тип на мотор: двотактен Воздушно ла..
8.999 ден.9.999 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-14%
Iskra XY HT260B Бензинска ножица за жива ограда Iskra XY HT260B Бензинска ножица за жива ограда
Волумен на мотор: 26,3 cm3 Тип на мотор: HT260B (1E34F) 2-тактен Воздушно ладење на мотор Јачина:..
9.490 ден.10.990 ден.
без ДДВ: 8.042 ден.
-9%
Iskra TU520SEU Бензинска коса / тример за трева Iskra TU520SEU Бензинска коса / тример за трева
Комбинација од два режими на работа, која ќе им овозможи ефикасно уредување на вашата околина 1,4 k..
9.990 ден.10.999 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.
-9%
Iskra ERO IE-GC370 Бензинска моторна пила Iskra ERO IE-GC370 Бензинска моторна пила
Карактеристики: Зафатнина на моторот - 37 cm3  Номинална излезна моќност: 1.2 kW ..
9.999 ден.10.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
-13%
Iskra ERO IE-GC401 Бензинска моторна пила + ПОДАРОК сет 94 делен рачен алат Iskra ERO IE-GC401 Бензинска моторна пила + ПОДАРОК сет 94 делен рачен алат
Карактеристики: Зафатнина на моторот - 40,1 cm3  Номинална излезна моќност: 1..
9.999 ден.11.499 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
-14%
Iskra ERO IE-HT262 Бензинска ножица за жива ограда Iskra ERO IE-HT262 Бензинска ножица за жива ограда
• Капацитет на моторот: 25,4 см3 • Тип на моторот: двотактен • моќност: 0,7 kW • Должина на мечот..
10.800 ден.12.499 ден.
без ДДВ: 9.153 ден.
-12%
Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример
Карактеристики на производот • Волумен на моторот: 42,7 cm3 • Моќност: 1,35 kW (1,8 KM) • Број на..
10.999 ден.12.499 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
-8%
Iskra ERO IE-GC450 Бензинска моторна пила + ПОДАРОЦИ електричен тример за трева + заштитни наочари Iskra ERO IE-GC450 Бензинска моторна пила + ПОДАРОЦИ електричен тример за трева + заштитни наочари
Карактеристики: Зафатнина на моторот - 45 cm3  Номинална излезна моќност: 1.7..
10.999 ден.11.999 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
-15%
Iskra IX-EC36 АКУМУЛАТОРСКА ПИЛА СО ЛАНЕЦ Iskra IX-EC36 АКУМУЛАТОРСКА ПИЛА СО ЛАНЕЦ
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина во празно: ..
10.999 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
-11%
Iskra BG-TU520 Бензинска моторна коса / тример за трева (Грбна) Iskra BG-TU520 Бензинска моторна коса / тример за трева (Грбна)
Грбен тример за трева, со удобни меки прерамки Комбинација од два режими на работа, која ќе им овоз..
11.599 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 9.830 ден.
-8%
Iskra IX-MT36 АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР Iskra IX-MT36 АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина на мирување: ..
11.999 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-11%
Iskra ERO IE-GC520 Бензинска моторна пила + ПОДАРОЦИ убодна пила + подлога за моторна пила Iskra ERO IE-GC520 Бензинска моторна пила + ПОДАРОЦИ убодна пила + подлога за моторна пила
Карактеристики: Зафатнина на моторот - 52 cm3  Номинална излезна моќност: 2.0 kW ..
11.999 ден.13.499 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-11%
Iskra ERO IE-GC580 Бензинска моторна пила + ПОДАРОЦИ електричен тример за трева + дозер/мешалка за масло + подлога за моторна пила Iskra ERO IE-GC580 Бензинска моторна пила + ПОДАРОЦИ електричен тример за трева + дозер/мешалка за масло + подлога за моторна пила
Карактеристики: Зафатнина на моторот - 58 cm3  Номинална излезна моќност: 2.15 kW ..
12.499 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 10.592 ден.
Husqvarna 120 MARK II моторна пила motorna pila Husqvarna 120 MARK II моторна пила motorna pila
Зафатнина на цилиндар 38,2cm3 Моќност 1,4kW Тежина 4,7kg Производител Husqvarna Земј..
14.190 ден.
без ДДВ: 12.025 ден.
-8%
Iskra ТU-МТ430 повеќенаменски тример Iskra ТU-МТ430 повеќенаменски тример
• Волумен на моторот: 42,7 cm3 • Моќност: 1,35 kW (1,8 KM) • Број на вртежи на моторот: &nb..
14.699 ден.15.999 ден.
без ДДВ: 12.457 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS