Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Кафемати и апарати за турско кафе

Conti CKC-200 Електрично ѓезве за кафе Моќност 1000 вати, Капацитет 0,4 литри, заштита о..
790 ден.
Повеќе

Colossus CSS-5454B Електрично ѓезве за кафе Моќност 650 вати, Капацитет 0,25 литри, зашт..
999 ден.
Повеќе

Технички карактеристики Големина на садот: 0,3 l Ротација 360° Лесно чистење Гумени..
1.390 ден.
Повеќе
-18%

Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе Моќност: 800w, Капацитет: 0,35l,, Ергоном..
1.399 ден. 1.699 ден.
Повеќе

Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Моќност: 800 W резервоар за вода: 1.5l Грејач за одржување ..
1.499 ден.
Повеќе

Технички карактеристики Моќност на моторот (max): 150 W Капацитет на садот за мелење:&n..
1.650 ден.
Повеќе

Технички карактеристики Големина на садот: 0,3 l Ротација 360° Лесно чистење Гумени нога..
1.990 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 7 од 7 (1 страни)