Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Блендери, чопери и шејкери

Одличен, лесен, пренослив и практичен рачен стапен блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергон..
899 ден.
Повеќе

Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергономичната..
999 ден.
Повеќе
-35%

Одличен, лесен, пренослив и практичен smoothie maker Моќност: 200-300W Напон: 220-240v -50/6..
1.299 ден. 1.999 ден.
Повеќе
-14%

Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергономичната..
1.550 ден. 1.799 ден.
Повеќе

Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz Моќност: 300 W (макс) Ножеви од нерѓосувачки челик Материјал: пластик..
1.650 ден.
Повеќе
-15%

Одличен, лесен, пренослив и практичен рачен стапен блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергон..
1.699 ден. 1.999 ден.
Повеќе
-15%

Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергономичната..
1.699 ден. 1.999 ден.
Повеќе
-24%

Одличен, лесен, пренослив и практичен рачен стапен блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергон..
1.750 ден. 2.290 ден.
Повеќе
-10%

Одличен, лесен, пренослив и практичен рачен стапен блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергон..
1.799 ден. 1.999 ден.
Повеќе
-13%

• Волтажа :220-230V~50/60Hz • Јачина: 300W • Отстранлива пластична чаша од 1,5l • Две брзини на б..
1.999 ден. 2.299 ден.
Повеќе

• Волтажа :220-230V~50/60Hz • Јачина: 300W • Отстранлива пластична чаша од 1,5l • Две брзини на б..
2.299 ден.
Повеќе
-25%

Смути / блендер, идеален за подготовка здрави напитоци, брзо и лесно. Направете го вашето омилено с..
2.999 ден. 3.999 ден.
Повеќе

• Волтажа :220-230V~50/60Hz • Јачина: 500W • Отстранлива пластична чаша од 1,5l • Две брзини на б..
3.999 ден.
Повеќе
-31%

• Aпарат за готвење и миксер за детска храна MC-800B• грејна моќност: 700-800 W• моќност на моторот:..
3.999 ден. 5.799 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 14 од 14 (1 страни)