Електричен алат

Електричен алат

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-17%
Einhell TH-HA 2000/1 Индустриски фен (во куфер) Einhell TH-HA 2000/1 Индустриски фен (во куфер)
Целосна контрола: Десет различни стапки на проток на воздух, дигитално фино прилагодлива температура..
1.499 ден.1.799 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
-6%
Iskra GX-EI0040-2 Ударна дупчалка 500w Iskra GX-EI0040-2 Ударна дупчалка 500w
Ергономична и лесна ударна дупчалка, со моќен 500 W мотор. Одлична за работење на тешко дофатни м..
1.699 ден.1.799 ден.
без ДДВ: 1.440 ден.
Iskra HG2000 Индустриски фен 2000W Iskra HG2000 Индустриски фен 2000W
Iskra  HG2000 Индустриски фен 2000w • 230 / 240V~50Hz • Јачина I / II: 1000 / 2000W • прот..
1.799 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
-24%
Iskra GX-JS004A Убодна пила Iskra GX-JS004A Убодна пила
Убодна пила Iskra GX-JS004A 600 W јачина 3 подесувања за брзина 3000 rpm во празен од Под..
1.890 ден.2.490 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
Iskra Z1J 13 (DB5307) Ударна дупчалка 600w Iskra Z1J 13 (DB5307) Ударна дупчалка 600w
- Напон: 220-240V ~ 50Hz  - Моќност : 600W (max)  - Вртежи : 0-3000 врт / мин  - П..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
Iskra GX-AG046-2 Аголна брусалка 500w Iskra GX-AG046-2 Аголна брусалка 500w
Напон: 220-240V~50Hz Јачина: 500W (max) Вртежи: 0-11.000 okr/min     ..
1.899 ден.
без ДДВ: 1.609 ден.
Iskra S1M-HF-115-1 Аголна брусалка 600W Iskra S1M-HF-115-1 Аголна брусалка 600W
600 W јачина 11000 rpm во празен од 115 mm макс. големина на диск М14 големина на браник Подесив..
1.899 ден.
без ДДВ: 1.609 ден.
Iskra Z1J-HF-13 Ударна дупчалка 600w Iskra Z1J-HF-13 Ударна дупчалка 600w
Моќност : 600W (max), Вртежи : 0-3000 врт / мин, Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm, Променлива..
1.899 ден.
без ДДВ: 1.609 ден.
-13%
Iskra ERO IE-AJ23-200 Вибрациона брусалка + ПОДАРОК Iskra ERO IE-AJ23-200 Вибрациона брусалка + ПОДАРОК
• Моќност: 230-240V~50Hz • Јачина: 200W • Број на вртежи: 15.000 min-1 • Број на вибрации: 30.000..
1.999 ден.2.290 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
Iskra OS180 Вибрациска брусалка Iskra OS180 Вибрациска брусалка
• 230-240V~50Hz • јачина: 180W • број на обртаи: 12.000 min-1 • број на вибрации:12.000 - 24.000 ..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
Iskra JS450 Убодна пила Iskra JS450 Убодна пила
• 230-240V~50Hz • Јачина: 450W (max) • 3 агли на навалување • Брзина : 1-3000 /min • Променлива ..
2.199 ден.
без ДДВ: 1.864 ден.
Iskra Z1JE-KK6-13 Ударна дупчалка 710w Iskra Z1JE-KK6-13 Ударна дупчалка 710w
Ударна бормашина  Iskra Z1JЕ-КК6-13 710 W јачина 3000 rpm во празен од Променлив и поде..
2.399 ден.
без ДДВ: 2.033 ден.
Iskra Z1J DD24 13B Ударна дупчалка 900w Iskra Z1J DD24 13B Ударна дупчалка 900w
Ударна бормашина  Iskra Z1J-DD24-13B 900 W јачина 3000 rpm во празен од Променлив и под..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Iskra GX-AG047 Аголна брусалка 900w Iskra GX-AG047 Аголна брусалка 900w
900 W јачина 12000 rpm во празен од 125 mm макс. големина на диск М14 големина на браник Подесив..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
-14%
Iskra ERO IE-ED500 Електрична дупчалка Iskra ERO IE-ED500 Електрична дупчалка
Напон: 220-240V ~ 50Hz  Моќност : 500W   Вртежи : 0-2700 врт / мин  Променлив..
2.590 ден.2.999 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.
Iskra ERO IE-AJ8-240 Ротациска брусалка Iskra ERO IE-AJ8-240 Ротациска брусалка
• Моќност: 230-240V~50Hz • Јачина: 240W • Број на вртежи: 12.000 min-1 • Број на вибрации: 24.000..
2.599 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
-20%
Iskra ERO IE-ED710 Електрична дупчалка + ПОДАРОК Iskra ERO IE-ED710 Електрична дупчалка + ПОДАРОК
Напон: 220-240V ~ 50/60Hz  Моќност : 710W   Вртежи во празен од при вртење : 0-2800..
2.790 ден.3.499 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
Iskra GX-EID043 Ударна дупчалка 1050W Iskra GX-EID043 Ударна дупчалка 1050W
Ергономична и лесна ударна дупчалка, со моќен 1050W мотор. Одлична за работење на тешко дофатни м..
2.790 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
Iskra ERO IE-AJ12-300 Вибрациона брусалка Iskra ERO IE-AJ12-300 Вибрациона брусалка
• Моќност: 230-240V~50Hz • Јачина: 300W • Број на вртежи: 6.000 - 12.000 min-1 • Број на вибрации..
2.850 ден.
без ДДВ: 2.415 ден.
-20%
Iskra ERO IE-AG900 Аголна брусалка + ПОДАРОК Iskra ERO IE-AG900 Аголна брусалка + ПОДАРОК
Напон: 230-240V~50Hz Јачина: 900W  Вртежи: 12.000 rpm во празен од       ..
3.199 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.711 ден.
-16%
Iskra ERO IE-ED850 Електрична дупчалка Iskra ERO IE-ED850 Електрична дупчалка
Напон: 220-240V ~ 50/60Hz  Моќност : 850W   Вртежи во празен од, при вртење : 0-300..
3.350 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.839 ден.
-13%
Iskra ERO IE-AJ46-450 Ротациска брусалка + ПОДАРОК Iskra ERO IE-AJ46-450 Ротациска брусалка + ПОДАРОК
• Моќност: 230-240V~50Hz • Јачина: 450W • Број на вртежи: 6.000 - 12.000 min-1 • Број на вибрации..
3.499 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.965 ден.
Iskra GX-BMC002 Ударна дупчалка во мајсторска гарнитура Iskra GX-BMC002 Ударна дупчалка во мајсторска гарнитура
Iskra GX-BMC002, 500 W бормашина во комплет со битови за штрафење, насадни клучеви и бургии. Ал..
3.499 ден.
без ДДВ: 2.965 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Iskra GX-TH-MT01V повеќенаменски алат Iskra GX-TH-MT01V повеќенаменски алат
ОПИС   Iskra повеќе наменски алат GX-TH-MT01V - карактеристики: Јач..
3.499 ден.
без ДДВ: 2.965 ден.
Iskra GX AG010 B Аголна брусалка 2000w Iskra GX AG010 B Аголна брусалка 2000w
Аголна брусалка Iskra GX-AG010-B 2000 W јачина 6500 rpm во празен од 230 mm макс. големина..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
Iskra GX-AG010-1 Аголна брусалка 2000w Iskra GX-AG010-1 Аголна брусалка 2000w
Аголна брусалка Iskra GX-AG010-1 2000 W јачина 6500 rpm во празен од 180 mm макс. големина..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
-11%
Iskra ES500 Ел. Пиштол/Распрскувач за боја Iskra ES500 Ел. Пиштол/Распрскувач за боја
• Моќност: 500W • Напон: 220-240V ~ 50H • Брзина на проток: 900 ml / мин • Волумен на контејнер: ..
3.999 ден.4.499 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
Iskra GX-MC010B-2 Циркуларна пила Iskra GX-MC010B-2 Циркуларна пила
1200 W јачина 5000 rpm во празен од Длабочината на сечење на 90 ° - 60 mm при 45 ° - 48 mm Подес..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.

Распродадено

-11%

Распродадено

Iskra ERO IE-EP82-750 Eлектрично ренде Iskra ERO IE-EP82-750 Eлектрично ренде
Моќност: 230-240V~50Hz Јачина: 750W Вртежи: 16.500 min-1 Прилагодлива длабочина: 0-3,0 мм ..
3.999 ден.4.490 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-10%
Iskra ERO IE-ED1050 Електрична дупчалка Iskra ERO IE-ED1050 Електрична дупчалка
Напон: 220-240V ~ 50/60Hz  Моќност :1050W   Двостепен менувач: Вртежи во празен од..
4.490 ден.4.999 ден.
без ДДВ: 3.805 ден.
Iskra RS650 Сабјеста пила Iskra RS650 Сабјеста пила
• 230-240V~50Hz • Јачина: 650W • број во празен од: 900-3000 min-1 • должина на чекор: 20 mm • п..
4.490 ден.
без ДДВ: 3.805 ден.
-23%
Iskra Z1C-DL05-26 Хилта 850w Iskra Z1C-DL05-26 Хилта 850w
Електричен чекан / дупчалка (Хилта)  Iskra Z1C-DL05-26 850 W јачина 850 rpm во празен од..
4.499 ден.5.820 ден.
без ДДВ: 3.813 ден.
Iskra ERO IE-DS3-600 Електрична штрафилица за гипс картон + ПОДАРОК Iskra ERO IE-DS3-600 Електрична штрафилица за гипс картон + ПОДАРОК
• Моќност: 220-240V~50Hz • Јачина: 600W • Брзина: 0-2400 min-1 • Глава: шестаголна 1/4" • Гранич..
4.499 ден.
без ДДВ: 3.813 ден.
-13%
Iskra GX-MC012 мини кружна пила Iskra GX-MC012 мини кружна пила
Iskra мини кружна пила GX-MC012 - карактеристики: Јачина: 450W Напон: 230-240V~50Hz В..
4.790 ден.5.500 ден.
без ДДВ: 4.059 ден.
Iskra Z1C-ZT3-26 ударна хилта перфоратор Iskra Z1C-ZT3-26 ударна хилта перфоратор
• Напон: 230V ~ 50Hz • Моќност: 800W (max) • Моќност: 2,8J • Фреквенција: 0-1200 вртежи /..
4.799 ден.
без ДДВ: 4.067 ден.
Iskra ED1100 хилта 1100W Iskra ED1100 хилта 1100W
• 230-240V~50Hz • Јачина: 1100W • брзина во празен од:     - 1. степен: 0-1000 min..
5.499 ден.
без ДДВ: 4.660 ден.
FERM AGM1084P Ел.аголна полирка FERM AGM1084P Ел.аголна полирка
Ел. аголна полирка 1400W -180mm Со оваа професионална AGM1084P аголна полирка можете да го дотерате..
5.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
-20%
Iskra DS710-180 Електрична брусилка за ѕид/камен Iskra DS710-180 Електрична брусилка за ѕид/камен
• напон: 220-240V ~ 50Hz • моќност: 710W • брзина: 1200-2700 мин-1 • дијаметар на брусна плоча: Ø..
5.999 ден.7.499 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
Iskra RH1200-PLUS Хилта Iskra RH1200-PLUS Хилта
Iskra RH1200-PLUS Хилта  • 230V~50Hz • Јачина: 1200W (max) • ударна снага: 4J • Брзина: 8..
5.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.

Распродадено

Распродадено

Iskra Z1C-32FB Хилта 1500w Iskra Z1C-32FB Хилта 1500w
• Напон: 230V ~ 50Hz • Моќност: 1500W (max) • Моќност: 5J Брзина без оптоварување: • при..
5.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
-11%
Iskra ERO IE-CS1500 Циркуларна пила Iskra ERO IE-CS1500 Циркуларна пила
Напон: 220-240V ~ 50Hz Моќност :1500W   Вртежи во празен од -5800 врт / мин  Дијам..
6.250 ден.6.999 ден.
без ДДВ: 5.297 ден.
-12%
Iskra ERO IE-ER12-1600 Електрична глодалка Iskra ERO IE-ER12-1600 Електрична глодалка
• Моќност: 230-240V~50Hz • Јачина: 1600W • Вртежи: 8.000-30.000 min-1 • Глава: 8 / 12 mm • Макс...
6.499 ден.7.350 ден.
без ДДВ: 5.508 ден.
Iskra ERO IE-RH3231-850 перфоратор Iskra ERO IE-RH3231-850 перфоратор
• Напон: 230-240V ~ 50Hz • моќност: 850W • Сила на удар: 3,3 Ј • брзина без оптоварување:  ..
6.499 ден.
без ДДВ: 5.508 ден.
-6%
Bosch Глодалица POF 1200 AE Bosch Глодалица POF 1200 AE
Глодалицата Bosch POF 1200 AE ви овозможува  максимална прецизност и удобност при работата..
6.550 ден.7.000 ден.
без ДДВ: 5.551 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS