Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Апарати за правење леб и тестенини

Големина: 28 x 300 см. Пакетот содржи 2 ролни. Тие се погодни за чување на храна во фрижидер и..
550 ден.
Повеќе

Големина по избор: 20 x 28 cm VT35042  50 парчиња 20 x 28 cm VT35012  100 парчиња28 x 36 cm VT3500..
799 ден.
Повеќе

Големина: 28 x 600 см. Пакетот содржи 2 ролни. Тие се погодни за чување на храна во фрижидер и..
899 ден.
Повеќе

Laica VT31040 Extra Slim Pro апсорбира воздух од вреќички со храна и потоа цврсто ги затвора. Lai..
3.499 ден.
Повеќе

ДИМЕНЗИИ 12,5 x 37,3 x 6 cmТЕЖИНА 1,02 кгКОМПОНЕНТИ НА ПРОИЗВОДОТ1 апарат за вакумирање, 1 вакуумска..
3.999 ден.
Повеќе

Категорија Мини пекари Сила 600 W Бројот на програмите ..
6.499 ден.
Повеќе
-10%

ЧУВАЈТЕ ЈА ХРАНАТА ПОСВЕЖА ПОДОЛГО: Ја одржува храната свежа до 8 пати подолго во споредба со обични..
8.999 ден. 9.999 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 7 од 7 (1 страни)