Апарати за правење леб и тестенини

Апарати за правење леб и тестенини

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

Распродадено

LAICA  VT3508 ролни за вакумирање 20 x 600cm LAICA  VT3508 ролни за вакумирање 20 x 600cm
Големина: 20 x 600 см. Пакетот содржи 2 ролни. Тие се погодни за чување на храна во фрижидер и..
699 ден.
без ДДВ: 592 ден.

Распродадено

Распродадено

LAICA  кеси за вакумирање LAICA  кеси за вакумирање
Големина по избор: 20 x 300 cm VT3504 25 x 300 cm VT3510 Пакетот содржи 50 кеси. Свежа храна..
699 ден.
без ДДВ: 592 ден.

Распродадено

Распродадено

LAICA  VT3509 ролни за вакумирање 28 x 600cm LAICA  VT3509 ролни за вакумирање 28 x 600cm
Големина: 28 x 600 см. Пакетот содржи 2 ролни. Тие се погодни за чување на храна во фрижидер и..
899 ден.
без ДДВ: 762 ден.
Gorenje BM1210BK aпарат за печење леб Gorenje BM1210BK aпарат за печење леб
Карактеристики   За почетници или професионалци За сите лебољубци ..
5.290 ден.
без ДДВ: 4.483 ден.
VOX BBM4406 Апарат за печење леб VOX BBM4406 Апарат за печење леб
Категорија Мини пекари Сила 600 W Бројот на програмите ..
6.499 ден.
без ДДВ: 5.508 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS