Sидни и купатилски греалки

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Iskra QH-1200CR Купатилска греалка Iskra QH-1200CR Купатилска греалка
• Напон: 220V-240V ~ 50Hz • моќност: 1000W-1200W • 2 греачи:         - моќнос..
1.899 ден.
без ДДВ: 1.609 ден.

Распродадено

-8%

Распродадено

Iskra DL08 Turbo & Timer конвекторска греалка Iskra DL08 Turbo & Timer конвекторска греалка
Моќност: 1700-2000W Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz Самостоен Автоматско зачувување на топл..
2.190 ден.2.390 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.

Распродадено

-18%

Распродадено

Iskra PN1500 1.5kW електрична панелка Iskra PN1500 1.5kW електрична панелка
Моќност: 1500W  • 2 јачини:        - 1: 750W        ..
3.299 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.796 ден.
Iskra PTC-2021L Ѕидна греалка Iskra PTC-2021L Ѕидна греалка
Одлична ѕидна греалка Регулација со далечинско. лесна за монтирање и оддржување, со модерен дизај..
3.490 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-19%
Iskra PN 2000 2kW електрична панелка Iskra PN 2000 2kW електрична панелка
Моќност: 2000W  • 2 јачини:        - 1: 1000W        ..
3.899 ден.4.799 ден.
без ДДВ: 3.304 ден.

Распродадено

Распродадено

Iskra PN 2500 2,5kW електрична панелка Iskra PN 2500 2,5kW електрична панелка
• Моќност: 2500W • Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz • Самостоен со можност за монтажа на ѕид ..
4.490 ден.
без ДДВ: 3.805 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-6%
Iskra  YL-B07FT-11 уљен радијатор Iskra  YL-B07FT-11 уљен радијатор
3 топлински поставки 800W / 1200W / 2500W + вентилатор 400W 11 ребра за греење 24ч тајмер 2 год..
4.690 ден.4.999 ден.
без ДДВ: 3.975 ден.
Iskra  YL-B28-11 уљен радијатор Iskra  YL-B28-11 уљен радијатор
• 3 подесувања на топлина 800W / 1200W / 2500W • Поставување на термостат • Тројна заштита од прег..
4.690 ден.
без ДДВ: 3.975 ден.
-17%
Rade Koncar SM 3 Ел.Тајфун Rade Koncar SM 3 Ел.Тајфун
Приклучен Напон 230V Струја 14,4 Вкупна сила 3032W Сила на грејач 3000W Регулација 0/1,5..
4.999 ден.5.999 ден.
без ДДВ: 4.236 ден.
-15%
Rade Koncar SM 4 Ел.Тајфун Rade Koncar SM 4 Ел.Тајфун
Приклучен Напон 230V Струја 14,4 Сила на грејач 4000W Регулација 0/1,5/3 Проток на возду..
5.499 ден.6.499 ден.
без ДДВ: 4.660 ден.
-8%
Rade Koncar SM 6 Ел.Тајфун Rade Koncar SM 6 Ел.Тајфун
Приклучен Напон 400V Струја 4,4 / 10,8А Вкупна сила 6038W Сила на грејач 6000W Регулациј..
8.599 ден.9.350 ден.
без ДДВ: 7.287 ден.
-11%
Rade Koncar SM 9 Ел.Тајфун Rade Koncar SM 9 Ел.Тајфун
Приклучен Напон 400V Струја 6,6 / 13,1  Вкупна сила 9038W Сила на грејач 9000W Регу..
11.599 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 9.830 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS