Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Електрични бокали ( kettle )

Карактеристики: • Волтажа :220-240V~50/60Hz • Јачина: 1850-2200W (max) • Капацитет : 1.7 L ..
1.299 ден.
Повеќе

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Влезна моќност: 1850-2200W (макс) • Волумен: 1.7 L • Прекинувач з..
1.399 ден.
Повеќе

Карактеристики: • Волтажа :220-240V~50/60Hz • Јачина: 1850-2200W (max) • Капацитет : 1.7 L ..
1.399 ден.
Повеќе

Карактеристики: • Волтажа :220-240V~50/60Hz • Јачина: 1850-2200W (max) • Капацитет : 1.7 L ..
1.499 ден.
Повеќе

Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Влезна моќност: 1850-2200W Волумен: 1.7 L Скриен грејач, Филтер за во..
1.499 ден.
Повеќе
-10%

Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Влезна моќност: 1850-2200W Волумен: 1,7 L Двострана мерач за ни..
1.799 ден. 1.999 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 6 од 6 (1 страни)