Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Ормари и кутрии за алат

-21%

Specifications Product Dimensions 44 x 7.5 x 27 cm   6 Large cups. 8 Small cups. ..
1.890 ден. 2.390 ден.
Повеќе

..
2.999 ден.
Повеќе

Опис Челична количка, дебелина на рамката 0,8 mm, дебелина на листот на фиоката 0,6 mm, 5 фиоки с..
16.990 ден.
Повеќе

Комплетно направена од метал. Со 7 фиоки со клизачи. Обложена со заштита од горе. Странични..
19.990 ден.
Повеќе

  Опис Количка изработена од челична конструкција, дебелина на рамка 0,8 mm, дебелина н..
29.990 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 5 од 5 (1 страни)