Мелници за месо и домати

Мелници за месо и домати

Во оваа категорија, ќе најдете мелници од посакуваните брендови и одбрани спецификации.

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Iskra THMGD500A Мелница за месо (со додатоци) Iskra THMGD500A Мелница за месо (со додатоци)
Iskra, ја зачувува традицијата, и со оваа електрична месо мелница со додатоци, овозможува лесно да п..
4.490 ден.
без ДДВ: 3.805 ден.
-9%
Iskra FS-9017A Mашина за сецкање Iskra FS-9017A Mашина за сецкање
  Моќност: 150W  Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Сечило: 189mm дијаметар Сечило од..
4.999 ден.5.499 ден.
без ДДВ: 4.236 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS