Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Мелници за месо и домати

-17%

Iskra, ја зачувува традицијата, и со оваа електрична месо мелница со додатоци, овозможува лесно да п..
4.999 ден. 5.999 ден.
Повеќе
-14%

  Моќност: 150W  Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Сечило: 189mm дијаметар Сечило од нерѓосува..
5.999 ден. 6.999 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 2 од 2 (1 страни)