Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Батериски убодни и циркулар пили

-50%

Моторот без четкички изграден од Makita испорачува до 6.400 вртежи во минута за побрзи перформанси н..
15.999 ден. 31.999 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 1 од 1 (1 страни)