Батериски програм на алати

Батериски програм на алати

Направете ја вашата работа да биде уживање 

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Iskra IX-FL07 X-cross Батериска сијалица Iskra IX-FL07 X-cross Батериска сијалица
АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V • Работни часови: 400 min • Тип на сијалица: 3W LED ..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Брз полнач JHL482102200G за X-cross LI-ION Батерија Брз полнач JHL482102200G за X-cross LI-ION Батерија
• Јачина: 220-240V~50/60Hz • Индикатор за полнење • Полначот е достапен одделно • Пакување: бли..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Iskra HL SD 15Li 1036 Батериски штрафцигер Iskra HL SD 15Li 1036 Батериски штрафцигер
- Напон: 3,6V  - Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah )  - Вртежи во празно:..
1.599 ден.
без ДДВ: 1.355 ден.
Iskra IX-DR39 X-cross Батериска штрафилица дупчалка Iskra IX-DR39 X-cross Батериска штрафилица дупчалка
АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V  • Вртежи во празно:    -1.Ниво: 0-400..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
-17%
Iskra ML CS19 36 Батериски штрафцигер, комплет со битови Iskra ML CS19 36 Батериски штрафцигер, комплет со битови
Напон: 3,6V  Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah )  Вртежи во празно: 180 / мин-1  В..
1.999 ден.2.399 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
Iskra BP27Li-20020 X-cross LI-ION Батерија Iskra BP27Li-20020 X-cross LI-ION Батерија
• Јачина : 20V • Капацитет: 2.0 Ah • 3 фазен дисплеј  за статус на полнење • Компатибилен со..
2.390 ден.
без ДДВ: 2.025 ден.
-17%
Iskra ML-MD01-120 Батериски повеќенаменски алат Iskra ML-MD01-120 Батериски повеќенаменски алат
• Напон: 12V • Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah) • Брзина на мирување: 0-22,000 / мин-1 • Избирач ..
2.499 ден.2.999 ден.
без ДДВ: 2.118 ден.
-16%
Iskra N0E-11ET-3.6-B Батериски ножици за жива ограда Iskra N0E-11ET-3.6-B Батериски ножици за жива ограда
Напон: 3,6V Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah ) Вртежи во празно: 1000 / min-1 Ширина на сечење :..
2.499 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 2.118 ден.
Iskra IX-JS07 X-cross Батериска убодна пила Iskra IX-JS07 X-cross Батериска убодна пила
АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V  • Подесувачки агол на сечење: од 0-45°  • ..
2.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
Iskra ML-MD03-120 Батериски повеќенаменски алат Iskra ML-MD03-120 Батериски повеќенаменски алат
• Напон: 12V • Моќност: Li-ion батерија (1.5Ah) • Брзина на мирување: 10,000-22,000 / мин-1 • Изб..
2.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
-25%
Iskra N0E-11ET-3.6 Батериски ножици за жива ограда со рачка Iskra N0E-11ET-3.6 Батериски ножици за жива ограда со рачка
Напон: 3,6V Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah ) Вртежи во празно: 1000 / min-1 Ширина на сечење :..
2.999 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
Iskra IX-TW07 X-cross Батериска ударна дупчалка Iskra IX-TW07 X-cross Батериска ударна дупчалка
АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V  • Брзина во мирување:0-2400/min • Удари во мину..
3.390 ден.
без ДДВ: 2.873 ден.
Iskra ML-CD92-144 батeриска дупчалка Iskra ML-CD92-144 батeриска дупчалка
Напон: 14.4V  Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah )  Вртежи во празно: 0-700 / min-1 ..
3.499 ден.
без ДДВ: 2.965 ден.
Iskra IX-AG07 X-cross Батериска аголна брусилка Iskra IX-AG07 X-cross Батериска аголна брусилка
АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V • Вртежи: 8.000 rpm во празен од      &..
3.799 ден.
без ДДВ: 3.219 ден.
Iskra M0E 6ET 7.2 Батериска ножица за кастрење Iskra M0E 6ET 7.2 Батериска ножица за кастрење
Ножица за поткастрување, одличен алат за оддржување лозје, овоштарници, плод, Моќна, со притисок на..
3.860 ден.
без ДДВ: 3.271 ден.
Iskra J0Z-CD01-180 Батериска дупчалка Iskra J0Z-CD01-180 Батериска дупчалка
Карактеристики: • Напон: 18V  • Моќност: Li-ion батерија(1,3Аh) • Вртежи во празно:  ..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Iskra BP27Li-20040 X-cross LI-ION Батерија Iskra BP27Li-20040 X-cross LI-ION Батерија
• Јачина : 20V • Капацитет: 4.0 Ah • 3 фазен дисплеј  за статус на полнење • Компатибилен со..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
Iskra ERO IE-CD62-120S Батериска штрафилица дупчалка Iskra ERO IE-CD62-120S Батериска штрафилица дупчалка
Карактеристики: Напон: 12V Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah ) Вртежи во празно: во прва б..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
Iskra IX-CS07 X-crossБатериска циркуларна пила Iskra IX-CS07 X-crossБатериска циркуларна пила
АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V  • Вртежи во празен од: 3800 врт / мин  • Д..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
Iskra ML-CD92-180 Бат. штрафилица дупчалка Iskra ML-CD92-180 Бат. штрафилица дупчалка
Напон: 18V, Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah ), Вртежи во празно: 0-700 / min-1, Степени на врте..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
Iskra J0F 2ET 10.8 (ET1405) Батериска сабјеста пила Iskra J0F 2ET 10.8 (ET1405) Батериска сабјеста пила
Iskra J0F 2ET 10.8 (ET1405) Батериска сабјеста пила Напон: 10,8V Моќност: Li-ion Батерија(1,3Ah) ..
4.250 ден.
без ДДВ: 3.602 ден.
-25%
Iskra ML-CD92-180S Бат. штрафилица дупчалка во куфер со 2 батерии Iskra ML-CD92-180S Бат. штрафилица дупчалка во куфер со 2 батерии
напон: 18V две батерии моќност: 2 x Li-ion батерија ( 1,5ah ) -1.Ниво: 0-400 мин. -2.Ниво: 0-1500..
4.499 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.813 ден.
Iskra H0E 5ET 230 Батериски тример за трева Iskra H0E 5ET 230 Батериски тример за трева
Батериски тример за трева, со сечење на конец Долга рачка со додатна дршка за оперирање со две раце..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
-21%
Iskra IX-DR39 X-cross Батериска штрафилица дупчалка+BP27Li-20040 X-cross LI-ION Батерија+Брз полнач JHL482102200G за X-cross LI-ION Батерија Iskra IX-DR39 X-cross Батериска штрафилица дупчалка+BP27Li-20040 X-cross LI-ION Батерија+Брз полнач JHL482102200G за X-cross LI-ION Батерија
АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V  • Вртежи во празно:    -1.Ниво: 0-400..
5.499 ден.7.000 ден.
без ДДВ: 4.660 ден.
-13%
Iskra ERO IE-CD71-144S Батериска штрафилица дупчалка Iskra ERO IE-CD71-144S Батериска штрафилица дупчалка
Карактеристики: Напон: 14,4V Моќност : Li-ion Батерија ( 2,0Ah ) Вртежи во празно: во прва..
6.990 ден.7.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
-6%
Iskra M0L 3ET 150 Батериска пила за гранки Iskra M0L 3ET 150 Батериска пила за гранки
Батериска пила за сечење гранки Со одвоива ергономична рачка за лесно складирање Голем прекидач со..
7.499 ден.7.999 ден.
без ДДВ: 6.355 ден.
Makita Акум. дупчалка/одвртувач DDF453Z (Само тело) Makita Акум. дупчалка/одвртувач DDF453Z (Само тело)
Акум. дупчалка/одвртувач MAKITA DDF453Z (Само тело) Карактеристики и предности Компактната ..
7.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
-12%
Iskra ERO IE-CD71-180S Батериска штрафилица дупчалка Iskra ERO IE-CD71-180S Батериска штрафилица дупчалка
Карактеристики: Напон: 18V Моќност : 2 х Li-ion Батерија ( 2,0Ah ) Вртежи во празно: во пр..
8.490 ден.9.700 ден.
без ДДВ: 7.195 ден.
Bosch EasyGrassCut 18-230 Акумулаторски тример Bosch EasyGrassCut 18-230 Акумулаторски тример
Карактеристики и предности Акумулаторски тример BOSCH EasyGrassCut 18-230 18 V Li-ion 2.0 ..
8.790 ден.
без ДДВ: 7.449 ден.
-27%
Stanley FMC625D2-QW Аку.вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 2Ah Stanley FMC625D2-QW Аку.вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 2Ah
Карактеристики Напон 18 V Капацитет на батерија 2 Ah ..
11.499 ден.15.699 ден.
без ДДВ: 9.745 ден.
-35%
Makita Сет Акумулаторски алати Сет DK18113x1 Makita Сет Акумулаторски алати Сет DK18113x1
Сет од 2 акумулаторски алати 18V батерии x 2(BL1815G) во торба. Акумулаторска ударна дупчалка-одв..
12.999 ден.19.999 ден.
без ДДВ: 11.016 ден.
-25%
NAKAYAMA PRO BS2900 Батериска ножица за кастрење NAKAYAMA PRO BS2900 Батериска ножица за кастрење
Ножица за поткастрување, одличен алат за оддржување лозје, овоштарници, плод, Најнова технол..
14.990 ден.19.990 ден.
без ДДВ: 12.703 ден.
Makita СЕТ CLX224SA Батериски штрафилици Makita СЕТ CLX224SA Батериски штрафилици
 MAKITA SET CLX224SA Карактеристики и предности Акумулаторска дупчалка DF333D Компа..
19.999 ден.
без ДДВ: 16.948 ден.
Makita Сет Акум.одрвтувач 18W DDF459RFJ Makita Сет Акум.одрвтувач 18W DDF459RFJ
BL мотор без четкички (BLDC) не се одржува зашто нема четкички Компактната и лесната конструкци..
24.900 ден.
без ДДВ: 21.102 ден.
-17%
NAKAYAMA PRO BS3000 Батериска ножица за кастрење NAKAYAMA PRO BS3000 Батериска ножица за кастрење
Ножица за поткастрување, одличен алат за оддржување лозје, овоштарници, плод, Најнова технол..
24.990 ден.29.990 ден.
без ДДВ: 21.178 ден.
Makita DDF485RFJ Акумулаторска дупчалка-одвртувач Makita DDF485RFJ Акумулаторска дупчалка-одвртувач
 MAKITA DDF485RFJ Карактеристики и предности Брзостезната глава овозможува лесно поста..
27.999 ден.
без ДДВ: 23.728 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS