Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Убодни пили ( Proffesional use )

Напон: 220-240V ~ 50/60Hz  Моќност : 400W Подесувачки агол на сечење: од 0-45°  Број на..
2.999 ден.
Повеќе
-19%

Напон: 220-240V ~ 50/60Hz  Моќност : 710W Подесувачки агол на сечење: од 0-45°  Број на..
4.449 ден. 5.499 ден.
Повеќе

 MAKITA  4326 Карактеристики и предности  Опремен со капак за заштита н..
6.999 ден.
Повеќе
-11%

Metabo Quick систем за менување на сечилата за пилата без алат. и водење на сечилото за пилата со ни..
7.999 ден. 8.999 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 4 од 4 (1 страни)