Апарати за заварување

Апарати за заварување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Rade Koncar TS140J - преносен / заварување
Трансформатор за заварување ( ПРЕНОСЛИВ ) Шунт 140А Приклучен напон  230 +/- 10-% V Ст..
11.990 ден.
без ДДВ: 10.161 ден.
Rade Koncar MMA-200A ИНВЕРТЕР заварување
Исправувач за заварување Приклучен напон  230 +/- 10-% V Струја 20-200A Интермитенца 6..
22.400 ден.
без ДДВ: 18.983 ден.
Rade Koncar MIGWELL D-180 полуавтомати за MIG/MAG
MIG-MAG апарат за заварување  7 положби Приклучен напон  230 +/- 10-% V Струја 40..
58.400 ден.
без ДДВ: 49.492 ден.
-5%
Rade Koncar MIGWELL D-250 полуавтомати за MIG/MAG
MIG-MAG апарат за заварување ( Професионален ) 12 положби Приклучен напон 400 +/- 10-% V ..
93.999 ден.98.500 ден.
без ДДВ: 79.660 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS