Апарати за заварување

Апарати за заварување

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Заварувач на пластични цевки Iskra PWM-1500 Заварувач на пластични цевки Iskra PWM-1500
• Заварувач на пластични цевки • Напон: 220-240V~50Hz • Моќност: 1500W • Температура на заварувањ..
8.499 ден.
без ДДВ: 7.203 ден.
Daihen Varstroj Инвертерен апарат за заварување VARKO 161 Daihen Varstroj Инвертерен апарат за заварување VARKO 161
Карактеристики MMA (REL) постапка на варење. Заварување со рутилна, базна и целулозна електр..
11.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
Daihen Varstroj VARIN 1305 ИНВЕРТЕР заварување Daihen Varstroj VARIN 1305 ИНВЕРТЕР заварување
Приклучен напон  1 - 230V / 50Hz Варен тек: 5-130A Интермитенца: 10% - 130А ; 60% - 65А; ..
13.150 ден.
без ДДВ: 11.144 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Daihen Varstroj VARIN 1605 E Инвертерен апарат за заварување Daihen Varstroj VARIN 1605 E Инвертерен апарат за заварување
Карактеристики MMA (REL) постапка на варење. Заварување со рутилна, базна и целулозна електр..
15.999 ден.
без ДДВ: 13.558 ден.
Rade Koncar MMA-200A ИНВЕРТЕР заварување Rade Koncar MMA-200A ИНВЕРТЕР заварување
Исправувач за заварување Приклучен напон  230 +/- 10-% V Струја 20-200A Интермитенца 6..
22.400 ден.
без ДДВ: 18.983 ден.
Daihen Varstroj VARMIG 1600 C за MIG/MAG заварување Daihen Varstroj VARMIG 1600 C за MIG/MAG заварување
MIG-MAG апарат за заварување со CO2 Приклучен напон  1 - 230V / 50Hz Варен тек: 30-160A ..
24.990 ден.
без ДДВ: 21.178 ден.
Daihen Varstroj VARIN 1805 Инвертерен апарат за заварување Daihen Varstroj VARIN 1805 Инвертерен апарат за заварување
Карактеристики MMA (REL)/TIG постапка на варење. Заварување со рутилна, базна и целулозна ел..
29.899 ден.
без ДДВ: 25.338 ден.
Daihen Varstroj VARIN 2005 Инвертерен апарат за заварување Daihen Varstroj VARIN 2005 Инвертерен апарат за заварување
Карактеристики MMA (REL)/TIG постапка на варење. Заварување со рутилна, базна и целулозна ел..
37.299 ден.
без ДДВ: 31.609 ден.
Rade Koncar MIGWELL D-180 полуавтомати за MIG/MAG Rade Koncar MIGWELL D-180 полуавтомати за MIG/MAG
MIG-MAG апарат за заварување  7 положби Приклучен напон  230 +/- 10-% V Струја 40..
58.400 ден.
без ДДВ: 49.492 ден.
-5%
Rade Koncar MIGWELL D-250 полуавтомати за MIG/MAG Rade Koncar MIGWELL D-250 полуавтомати за MIG/MAG
MIG-MAG апарат за заварување ( Професионален ) 12 положби Приклучен напон 400 +/- 10-% V ..
93.999 ден.98.500 ден.
без ДДВ: 79.660 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS