Wolfcraft додатоци

Wolfcraft додатоци

Wolfcraft додатоци 

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Wolfcraft Универзална винкла 500 mm 5206 Wolfcraft Универзална винкла 500 mm 5206
Карактеристики и спецификации Рамен агол, агломер, шаблон за дупки Подобрен пластичен држач ..
1.299 ден.
без ДДВ: 1.101 ден.
Wolfcraft Шаблон за типли 4640 Wolfcraft Шаблон за типли 4640
Карактеристики и предности Универзална брза направа за подготовка на дупки за типлување на аголни, Т..
1.299 ден.
без ДДВ: 1.101 ден.
Wolfcraft Јапонска пила 570 mm 6951 Wolfcraft Јапонска пила 570 mm 6951
Карактеристики и спецификации Должина на сечиво 240 мм Вкупна должина на пилата 570 мм Тен..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
-10%
Wolfcraft Сет за скриено типлување 4642 Wolfcraft Сет за скриено типлување 4642
Правоаголни споеви Т-споеви Рамни споеви Споеви под агол Предподесување за даски до 12 м..
2.399 ден.2.680 ден.
без ДДВ: 2.033 ден.
-14%
Wolfcraft Статив за дупчалка 3406 Wolfcraft Статив за дупчалка 3406
Карактеристики и предности За дупчење на рамни површини, округли предмети и летви со апсолутна..
2.399 ден.2.799 ден.
без ДДВ: 2.033 ден.
Wolfcraft стегач 3681 000 Wolfcraft стегач 3681 000
  Со автоматско тркалање лента - идеален за брзо почетно стегање Механизмот на преплет ви..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS