Бојлери

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Fabbygo Бојлер 10л ВМ Fabbygo Бојлер 10л ВМ
Бојлер 10 литри Високо Монтажен Моќност: 2 kW Пластичен казан Светлосна Сигнализација(on/o..
2.690 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
Fabbygo Бојлер 10л НМ Fabbygo Бојлер 10л НМ
Бојлер 10 литри Ниско Монтажен Моќност: 2 kW Пластичен казан Светлосна Сигнализација(on/of..
2.690 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
Leov бојлер 10л високомонтажен Leov бојлер 10л високомонтажен
Leov Boljer 10 литри (високомонтажен)   Модел: AD 10Н   Волумен: 10L Kазан:..
2.950 ден.
без ДДВ: 2.500 ден.
Leov бојлер 10л нискомонтажен Leov бојлер 10л нискомонтажен
Leov Boljer 10 литри (нискомонтажен)   Модел: AD 10Н   Волумен: 10L Kазан: ..
2.950 ден.
без ДДВ: 2.500 ден.
Dinamo Hit 10 lit. NM Бојлер Dinamo Hit 10 lit. NM Бојлер
Класичен бојлер од 10 lit. Стандарден, за секоја кујна или купатило Нискомонтажен Волумен – 10 ..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
Gorenje TEG 10 O високомонтажен Gorenje TEG 10 O високомонтажен
Технички карактеристики Деклариран профил за употреба: XXS Енергетска класа: А Ен..
3.890 ден.
без ДДВ: 3.297 ден.
Gorenje TEG 10 U нискомонтажен Gorenje TEG 10 U нискомонтажен
Технички карактеристики Деклариран профил за употреба: XXS Енергетска класа: А Ен..
3.890 ден.
без ДДВ: 3.297 ден.
Ariston PRO 10 R/3 бојлер 10л нискомонтажен Ariston PRO 10 R/3 бојлер 10л нискомонтажен
Ariston бојлер 10 литри (високомонтажен)   Модел: PRO 10 R/3 Капацитет: 10L ..
4.699 ден.
без ДДВ: 3.982 ден.
Leov бојлер 50л AD50V Leov бојлер 50л AD50V
Модел: AD 50 V Волумен: 50L Kазан: челичен лим-емајлиран Монтажа: Вертикална Греач: 1,5 k..
5.490 ден.
без ДДВ: 4.653 ден.
Fabbygo Бојлер 50л Fabbygo Бојлер 50л
Бојлер 50 литри Моќност: 2 kW Емајлиран казан Термометар Индикатор Автоматско регулира..
5.490 ден.
без ДДВ: 4.653 ден.
Fabbygo Бојлер 80л Fabbygo Бојлер 80л
Бојлер 80 литри Моќност: 2 kW Емајлиран казан Термометар Индикатор Автоматско регулира..
5.499 ден.
без ДДВ: 4.660 ден.
Leov бојлер 80л AD80V Leov бојлер 80л AD80V
Модел: AD 80 V Волумен: 80L Kазан: челичен лим-емајлиран Монтажа: Вертикална Греач: 1,5 k..
5.690 ден.
без ДДВ: 4.822 ден.

Распродадено

Распродадено

Končar EGV 81.2 TI 80 lit. Бојлер Končar EGV 81.2 TI 80 lit. Бојлер
Класичен бојлер од 80 lit. Стандарден за секоја Бања Волумен – 80 lit. Монтирање на ѕид Тежина..
5.899 ден.
без ДДВ: 4.999 ден.
VOX WHF8021 80л Бојлер VOX WHF8021 80л Бојлер
СПЕЦИФИКАЦИЈА Карактеристика Вредност Категорија Бојл..
5.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
-8%
Gorenje TGR80XNGU бојлер Gorenje TGR80XNGU бојлер
Технички карактеристики Волумен: 76,1 l  Начин на монтажа: Вертикално на ѕид  Де..
11.999 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
Vaillant  VED 18 проточен болјер ( ел. склопка ) Vaillant  VED 18 проточен болјер ( ел. склопка )
Проточен болјер Vaillant 18kw  Проточен бојлер за припрема на топла вода Стандардниот мод..
14.999 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.

Распродадено

Распродадено

Vaillant  VED 21 проточен болјер ( ел. склопка ) Vaillant  VED 21 проточен болјер ( ел. склопка )
Проточен болјер Vaillant 21kw  Проточен бојлер за припрема на топла вода Стандардниот мод..
15.280 ден.
без ДДВ: 12.949 ден.

Распродадено

Распродадено

Vaillant  VED 24 проточен болјер ( ел. склопка ) Vaillant  VED 24 проточен болјер ( ел. склопка )
Проточен болјер Vaillant 24kw  Проточен бојлер за припрема на топла вода Стандардниот мод..
15.999 ден.
без ДДВ: 13.558 ден.
STIEBEL ELTRON Проточен бојлер PEY18/21/24 STIEBEL ELTRON Проточен бојлер PEY18/21/24
Електронско управување за целосно константна температура Елегантен дизајн – само 93 mm тенок ..
17.899 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.
STIEBEL ELTRON Проточен бојлер PEO18/21/24 STIEBEL ELTRON Проточен бојлер PEO18/21/24
Електронски проточен бојлер со висок температурен комфорт на топла вода Подесувачка јачина во е..
22.199 ден.
без ДДВ: 18.813 ден.
STIEBEL ELTRON Проточен бојлер PER 18/21/24 STIEBEL ELTRON Проточен бојлер PER 18/21/24
Потполно електронски управуван уред Kомфорт при обезбедување на топла вода со секогаш иста темп..
26.999 ден.
без ДДВ: 22.881 ден.
Vaillant  VED 24 проточен болјер EXCLUSIVE Vaillant  VED 24 проточен болјер EXCLUSIVE
Проточен бојлер за припрема на топла вода Проточниот бојлер за припрема на топла вода VED E exclu..
35.999 ден.
без ДДВ: 30.508 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS