Прочистувачи и овлажнувачи на воздух

Прочистувачи и овлажнувачи на воздух

Уште од првиот ден овлажнувачот или прочистувачот го заштитува вашето тело од тегоби при дишење настанати од сув воздух. Нуди олеснување од сувата кашлица и помага при секојдневните проблеми со дишењето, како и превенција од болести. Совршен е за олеснување на затнатиот нос и овозможува добар сон.

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-25%
Филтер анти формалдехид GREEN за Mi Air Purifier прочистувач на воздух Филтер анти формалдехид GREEN за Mi Air Purifier прочистувач на воздух
Ултра-густ H11-степен HEPA филтер кој филтрира до 99,5% од PM0.3 честички Ми Air Purifier користи..
2.399 ден.3.199 ден.
без ДДВ: 2.033 ден.
-20%
Филтер антибактериски PURPLE за Mi Air Purifier прочистувач на воздух Филтер антибактериски PURPLE за Mi Air Purifier прочистувач на воздух
Нашиот нов Xiaomi филтер за прочистување (антибактериска верзија) може ефикасно да апсорбира PM0.3, ..
2.399 ден.2.999 ден.
без ДДВ: 2.033 ден.

Распродадено

-12%

Распродадено

Gorenje H17BY овлажнувач на воздух Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
Карактеристики Ултрасонична технологија Звучните вибрации продуцираат ситн..
2.890 ден.3.299 ден.
без ДДВ: 2.449 ден.

Распродадено

-25%

Распродадено

GREE SCWK-4006 Овлажнувач на воздух – Humidifier GREE SCWK-4006 Овлажнувач на воздух – Humidifier
ОВЛАЖНУВАЧ ЗА ВОЗДУХACTIVE CARBON ФИЛТЕРMOЌНОСТ : 20 WДИМЕНЗИИ: 191×191×322 MMМАСА: 1.66 KG ..
2.999 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
-14%
Филтер антибактериски H13 black за Mi Air Purifier прочистувач на воздух Филтер антибактериски H13 black за Mi Air Purifier прочистувач на воздух
Нашиот нов Xiaomi филтер за прочистување може ефикасно да апсорбира PM0.3, PM2.5, PM10, итн, честичк..
2.999 ден.3.500 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
Gorenje OPTIAIR 203M Прочистувач на воздух Gorenje OPTIAIR 203M Прочистувач на воздух
Технички карактеристики Тип на апарат: Прочистувач на воздух OPTIAIR 203M Тајмер:&nbs..
8.690 ден.
без ДДВ: 7.364 ден.
-18%
Mi Air Purifier 2H Прочистувач на воздух Mi Air Purifier 2H Прочистувач на воздух
Трослоен филтер Филтерот се состои од 3 нивоа на филтрација создадени од Toray HEPA филтер и активе..
8.999 ден.10.999 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-10%
Mi Air Purifier 3C Прочистувач на воздух Mi Air Purifier 3C Прочистувач на воздух
Smart control -  Mi Home/Xiaomi Home app + AI voice Дигитал LED дисплеј Ласерски сензор ..
8.999 ден.9.999 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
TESLA AIR 6 Прочистувач за воздух TESLA AIR 6 Прочистувач за воздух
Прочистувач на воздух Паметна опција Wi Fi Процент на филтрација:99.5% Квадратура за која е..
9.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
Sharp FU-Y30EU-W Прочистувач на воздух Sharp FU-Y30EU-W Прочистувач на воздух
Прочистувачите на воздух од SHARP ја комбинираат патентираната Plasmacluster ion технологија со ХЕПА..
10.999 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-22%
Mi Air Purifier PRO Прочистувач на воздух Mi Air Purifier PRO Прочистувач на воздух
Трослоен филтер Филтерот се состои од 3 нивоа на филтрација создадени од Toray HEPA филтер и акти..
13.999 ден.17.999 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
Sharp KC-930EU-W Прочистувач на воздух Sharp KC-930EU-W Прочистувач на воздух
Прочистувачите на воздух од SHARP ја комбинираат патентираната Plasmacluster ion технологија со ХЕПА..
16.999 ден.
без ДДВ: 14.406 ден.
Winix Zero прочистувач на воздух Winix Zero прочистувач на воздух
WINIX Zero прочистувач со сензор за ПМ честички и тајмер. Прочистувачот сам ја регулира брзината со ..
18.000 ден.
без ДДВ: 15.254 ден.
Blueair PURE 221PAC Прочистувач за воздух Blueair PURE 221PAC Прочистувач за воздух
Прочистувач на воздух Оптимална ефикасност до 50 м2 Прочистување и преработка на воздухот во..
20.899 ден.
без ДДВ: 17.711 ден.
Blueair CLASSIC205 прочистувач на воздух Blueair CLASSIC205 прочистувач на воздух
ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХОПТИМАЛНА ПРЕДВИДЕНА ПОВРШИНА НА ПРОЧИСТУВАЊТЕ-26 М2ПРОМЕНА НА ВОЗДУХОТ ЗА ЕДЕН..
23.299 ден.
без ДДВ: 19.745 ден.
-7%
GREE GCF450DNKA прочистувач на воздух GREE GCF450DNKA прочистувач на воздух
ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХПРЕПОРАЧАНА КВАДРАТУРА: 55 М2CADR (СТАПКА НА ИСПОРАКА НА ЧИСТ ВОЗДУХ): 420 M3 /..
24.999 ден.26.999 ден.
без ДДВ: 21.186 ден.
Blueair CLASSIC 280i Прочистувач за воздух Blueair CLASSIC 280i Прочистувач за воздух
ПРОЧИСТУВАЧ ЗА ВОЗДУХ ОПТИМАЛНА ПОВРШИНА НА ПРОЧИСТУВАЊЕ-26 М2 ПРОМЕНА НА ВОЗДУХОТ ВО ОПТИМАЛНАТА ..
30.249 ден.
без ДДВ: 25.635 ден.
Sharp KC-A60EUW Прочистувач на воздух Sharp KC-A60EUW Прочистувач на воздух
Прочистувачите на воздух од SHARP ја комбинираат патентираната Plasmacluster ion технологија со ХЕПА..
36.699 ден.
без ДДВ: 31.101 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS