Прочистувачи и овлажнувачи на воздух

Прочистувачи и овлажнувачи на воздух

Уште од првиот ден овлажнувачот или прочистувачот го заштитува вашето тело од тегоби при дишење настанати од сув воздух. Нуди олеснување од сувата кашлица и помага при секојдневните проблеми со дишењето, како и превенција од болести. Совршен е за олеснување на затнатиот нос и овозможува добар сон.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

-13%

Распродадено

Филтер анти формалдехид GREEN за Mi Air Purifier прочистувач на воздух Филтер анти формалдехид GREEN за Mi Air Purifier прочистувач на воздух
Ултра-густ H11-степен HEPA филтер кој филтрира до 99,5% од PM0.3 честички Ми Air Purifier користи..
2.790 ден.3.199 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
-14%
Laica HI 3012 овлажнувач на воздух Laica HI 3012 овлажнувач на воздух
Laica развива целосна линија на медицински одобрени термометри за доенчиња и деца, како и овлажнувач..
2.999 ден.3.490 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
-14%
Филтер антибактериски PURPLE за Mi Air Purifier прочистувач на воздух Филтер антибактериски PURPLE за Mi Air Purifier прочистувач на воздух
Нашиот нов Xiaomi филтер за прочистување (антибактериска верзија) може ефикасно да апсорбира PM0.3, ..
2.999 ден.3.500 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
Laica HI 3011 овлажнувач на воздух Laica HI 3011 овлажнувач на воздух
Laica развива целосна линија на медицински одобрени термометри за доенчиња и деца, како и овлажнувач..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
Филтер за Winix U450/P450 Филтер за Winix U450/P450
Сет од филтри спакувани во пластична касета. Сетот се состои од префилтер третиран со антибактериска..
4.500 ден.
без ДДВ: 3.814 ден.
-38%
GOClever CRISTAL AIR CORAL Прочистувач на воздух GOClever CRISTAL AIR CORAL Прочистувач на воздух
Оптимална предвидена површина-15-20 м2 Погоден за спални, детски соби, канцеларии, особено кори..
4.999 ден.7.999 ден.
без ДДВ: 4.236 ден.
Gorenje OPTIAIR 203M Прочистувач на воздух Gorenje OPTIAIR 203M Прочистувач на воздух
Технички карактеристики Тип на апарат: Прочистувач на воздух OPTIAIR 203M Тајмер:&nbs..
8.490 ден.
без ДДВ: 7.195 ден.
Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух
ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ Оптимална предвидена површина до 15 м2 360 степени на ефикасно делувањ..
8.699 ден.
без ДДВ: 7.372 ден.
-14%
Mi Air Purifier 2H Прочистувач на воздух Mi Air Purifier 2H Прочистувач на воздух
Трослоен филтер Филтерот се состои од 3 нивоа на филтрација создадени од Toray HEPA филтер и активе..
9.499 ден.10.999 ден.
без ДДВ: 8.050 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-15%
Mi Air Purifier 2S Прочистувач на воздух Mi Air Purifier 2S Прочистувач на воздух
Трослоен филтер Филтерот се состои од 3 нивоа на филтрација создадени од Toray HEPA филтер и акти..
10.999 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
Sharp FU-Y30EU-W Прочистувач на воздух Sharp FU-Y30EU-W Прочистувач на воздух
Прочистувачите на воздух од SHARP ја комбинираат патентираната Plasmacluster ion технологија со ХЕПА..
10.999 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
Врз основа на 1 оценки.

Распродадено

-14%

Распродадено

Mi Air Purifier PRO Прочистувач на воздух Mi Air Purifier PRO Прочистувач на воздух
Трослоен филтер Филтерот се состои од 3 нивоа на филтрација создадени од Toray HEPA филтер и акти..
15.500 ден.17.999 ден.
без ДДВ: 13.136 ден.
Sharp KC-930EU-W Прочистувач на воздух Sharp KC-930EU-W Прочистувач на воздух
Прочистувачите на воздух од SHARP ја комбинираат патентираната Plasmacluster ion технологија со ХЕПА..
16.999 ден.
без ДДВ: 14.406 ден.
Winix U300 прочистувач на воздух Winix U300 прочистувач на воздух
Winix Signature U300 прочистувачите на воздух користат напредни технологии кои чистат ПМ честички, п..
16.999 ден.
без ДДВ: 14.406 ден.
Winix Zero прочистувач на воздух Winix Zero прочистувач на воздух
WINIX Zero прочистувач со сензор за ПМ честички и тајмер. Прочистувачот сам ја регулира брзината со ..
18.000 ден.
без ДДВ: 15.254 ден.
-20%
GOCLEVER CRISTAL AIR PRO Прочистувач на воздух GOCLEVER CRISTAL AIR PRO Прочистувач на воздух
Предвидена површина на прочистувањте- од 40-60 м2 Енергетска ефикасност-моќност: 60 w Осдумкратен ..
18.399 ден.22.999 ден.
без ДДВ: 15.592 ден.
Winix Tower QS прочистувач на воздух Winix Tower QS прочистувач на воздух
WINIX Tower QS прочистувач со сензор за ПМ честички и JBl звучници. Прочистувачот сам ја регулира бр..
19.999 ден.
без ДДВ: 16.948 ден.
Blueair PURE 221PAC Прочистувач за воздух Blueair PURE 221PAC Прочистувач за воздух
Прочистувач на воздух Оптимална ефикасност до 50 м2 Прочистување и преработка на воздухот во..
20.899 ден.
без ДДВ: 17.711 ден.
Winix U450 прочистувач на воздух Winix U450 прочистувач на воздух
Winix Signature U450 прочистувачите на воздух користат напредни технологии кои чистат ПМ честички, п..
20.999 ден.
без ДДВ: 17.796 ден.
Blueair CLASSIC205 прочистувач на воздух Blueair CLASSIC205 прочистувач на воздух
ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХОПТИМАЛНА ПРЕДВИДЕНА ПОВРШИНА НА ПРОЧИСТУВАЊТЕ-26 М2ПРОМЕНА НА ВОЗДУХОТ ЗА ЕДЕН..
23.299 ден.
без ДДВ: 19.745 ден.
Sharp KC-A40EUW Прочистувач на воздух Sharp KC-A40EUW Прочистувач на воздух
Прочистувачите на воздух од SHARP ја комбинираат патентираната Plasmacluster ion технологија со ХЕПА..
25.499 ден.
без ДДВ: 21.609 ден.
Sharp KC-A50EUW Прочистувач на воздух Sharp KC-A50EUW Прочистувач на воздух
Прочистувачите на воздух од SHARP ја комбинираат патентираната Plasmacluster ion технологија со ХЕПА..
29.499 ден.
без ДДВ: 24.999 ден.
Blueair CLASSIC 280i Прочистувач за воздух Blueair CLASSIC 280i Прочистувач за воздух
ПРОЧИСТУВАЧ ЗА ВОЗДУХ ОПТИМАЛНА ПОВРШИНА НА ПРОЧИСТУВАЊЕ-26 М2 ПРОМЕНА НА ВОЗДУХОТ ВО ОПТИМАЛНАТА ..
30.249 ден.
без ДДВ: 25.635 ден.
Sharp KC-A60EUW Прочистувач на воздух Sharp KC-A60EUW Прочистувач на воздух
Прочистувачите на воздух од SHARP ја комбинираат патентираната Plasmacluster ion технологија со ХЕПА..
36.699 ден.
без ДДВ: 31.101 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS