Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Индустриски правосмукалки

Резервоар од нерѓосувачки челик 20л, отпорен на рѓа и цврст Поврзување со удар за тешко достапни об..
6.599 ден.
Повеќе

  Подна млазница за универзална употреба за чистење на влажни и суви м..
8.850 ден.
Повеќе

  СИМБОЛИ: ТЕХНИЧКИ ИНФОРМАЦИИ: Потрошувачка, моќност 1..
14.999 ден.
Повеќе

Бренд Бош Боја Плава Моќност 1100W Тежин..
16.300 ден.
Повеќе
-17%

Потрошувачка, моќност 1.000-1300 W Максимално заптивно усисување 21 kPa К..
18.990 ден. 22.999 ден.
Повеќе

Технички карактеристики: Број на мотори : 3 Moќност: 3.6 kW Проток на воздух: 195 l/s Ka..
33.370 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 6 од 6 (1 страни)