Индустриски правосмукалки

Индустриски правосмукалки

Индустриски правосмукалки

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

-11%

Распродадено

EINHELL TC-VC 1820 s индустриска правосмукалка мокро-суво EINHELL TC-VC 1820 s индустриска правосмукалка мокро-суво
Резервоар од нерѓосувачки челик 20л, отпорен на рѓа и цврст Поврзување со удар за тешко достапни об..
3.999 ден.4.499 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
Bosch VAC UNIVERSAL 15 Индустриска Правосмукалка СО ПРИКЛУЧОК Bosch VAC UNIVERSAL 15 Индустриска Правосмукалка СО ПРИКЛУЧОК
  Подна млазница за универзална употреба за чистење на влажни и с..
7.599 ден.
без ДДВ: 6.440 ден.
-7%
Makita VC 2512 Индустриска Правосмукалка Makita VC 2512 Индустриска Правосмукалка
  СИМБОЛИ: ТЕХНИЧКИ ИНФОРМАЦИИ: Потрошувачка, моќност..
12.999 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 11.016 ден.
Bosch GAS 15 Индустриска Правосмукалка СО ПРИКЛУЧОК Bosch GAS 15 Индустриска Правосмукалка СО ПРИКЛУЧОК
Бренд Бош Боја Плава Моќност 1100W Тежин..
13.950 ден.
без ДДВ: 11.822 ден.
-17%
Makita VC 3011L Индустриска Правосмукалка Makita VC 3011L Индустриска Правосмукалка
Потрошувачка, моќност 1.000-1300 W Максимално заптивно усисување 21 kPa К..
18.990 ден.22.999 ден.
без ДДВ: 16.093 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS