Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Индустриски фенови

-25%

Технички податоци Моќ 2000 W Температура 350 / 550°C Проток 300 – 500 лт/мин &nbs..
1.199 ден. 1.599 ден.
Повеќе
-24%

Iskra  HG2000 Индустриски фен 2000w • 230 / 240V~50Hz • Јачина I / II: 1000 / 2000W • прот..
1.899 ден. 2.499 ден.
Повеќе
-29%

Индустриски фен за топол воздух MAKITA HG6030K Карактеристики и предности Погоден за отстра..
4.999 ден. 6.999 ден.
Повеќе
-19%

Карактеристики Влезна моќност 1800 W Работна температура ..
6.490 ден. 7.990 ден.
Повеќе
-13%

Вклучени додатоци: Заштитна млазница од стакло Рефлекторска млазница Намалување на млазницата ..
6.990 ден. 7.999 ден.
Повеќе

Опис Димензии на алатот (ширина): 74 mm Димензии на алатот (должина): 340 mm Димензии на ..
8.750 ден.
Повеќе

Целосна контрола: Десет различни стапки на проток на воздух, дигитално фино прилагодлива температура..
10.990 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 7 од 7 (1 страни)