Косилки за трева

Косилки за трева

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Iskra SF8M203-01 БРЗ ПОЛЊАЧ ЗА LI-ON БАТЕРИЈА Iskra SF8M203-01 БРЗ ПОЛЊАЧ ЗА LI-ON БАТЕРИЈА
• Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz • Индикатор за полнење • Време на полнење: 2,5 ч • Литиум-јонските ..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
-13%
Einhell BEM32 Електрична косилка за трева Einhell BEM32 Електрична косилка за трева
Карактеристики и предности 1000W  Ф-300mm - EINHELL     •Напон: 230 V ~ 50..
3.499 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.965 ден.
-20%
Iskra QT3023 Електрична косилка Iskra QT3023 Електрична косилка
Одлична, електрична косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технологи..
3.999 ден.4.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-20%
Iskra IX-LB36 АКУМУЛАТОРСКА ДУВАЛКА ЗА ЛИСЈА Iskra IX-LB36 АКУМУЛАТОРСКА ДУВАЛКА ЗА ЛИСЈА
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина на мирување: ..
3.999 ден.4.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-35%
Iskra IX-GT36 АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР Iskra IX-GT36 АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина на мирување: ..
5.490 ден.8.499 ден.
без ДДВ: 4.653 ден.
Bosch ARM 32 Електрична косилка за трева Bosch ARM 32 Електрична косилка за трева
Карактеристики и предности Иновација: Чешел за трева кој го коси вашиот тревник до самата ивиц..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
Iskra QT3040 Електрична косилка Iskra QT3040 Електрична косилка
Одлична, електрична косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технологи..
7.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
Iskra IX-HT36 АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР ЗА ЖИВА OГРАДА Iskra IX-HT36 АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР ЗА ЖИВА OГРАДА
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина на мирување: ..
7.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
Iskra SF8M12508 Li-ON батерија Iskra SF8M12508 Li-ON батерија
• Напон: 36V • Капацитет: 4,0 Ах • Трифазен приказ на статусот на полнење • Компатибилен со сите ..
7.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.

Распродадено

-25%

Распродадено

Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева
Карактеристики и предности Препорачана за површини на трева до: 450 m² Иновација: Чешел за т..
10.999 ден.14.660 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
-15%
Iskra IX-EC36 АКУМУЛАТОРСКА ПИЛА СО ЛАНЕЦ Iskra IX-EC36 АКУМУЛАТОРСКА ПИЛА СО ЛАНЕЦ
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина во празно: ..
10.999 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
-8%
Iskra IX-MT36 АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР Iskra IX-MT36 АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина на мирување: ..
11.999 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
Iskra IX-LM36 АКУМУЛАТОРСКА КОСИЛКА Iskra IX-LM36 АКУМУЛАТОРСКА КОСИЛКА
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина на мирување: ..
12.999 ден.
без ДДВ: 11.016 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

Iskra LM51M Бензинска косилка за трева Iskra LM51M Бензинска косилка за трева
четиритактен OHV, 139 cm3, 2,6 kW (3,4 KM) мотор воздушно ладење 3000 rpm во празен од  1,6 ..
13.999 ден.15.500 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева
Карактеристики и предности Иновација: Чешел за трева кој го коси вашиот тревник до самата ивиц..
14.660 ден.
без ДДВ: 12.424 ден.
Iskra HG41PL-RV125 Бензиска косилка за трева Iskra HG41PL-RV125 Бензиска косилка за трева
Одлична, бензиска косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија..
14.999 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
-12%
Iskra IX-MT36A АКУМУЛАТОРСКИ ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ТРИМЕР Iskra IX-MT36A АКУМУЛАТОРСКИ ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ТРИМЕР
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина во празно: 75..
14.999 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
Iskra BN46PL-RV145 Бензиска косилка за трева Iskra BN46PL-RV145 Бензиска косилка за трева
Одлична, бензиска косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија..
16.999 ден.
без ДДВ: 14.406 ден.
-14%
Iskra IX-LM36-SET АКОМУЛАТОРСКА КОСИЛКА Iskra IX-LM36-SET АКОМУЛАТОРСКА КОСИЛКА
• Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина на мирување: 3700 вртежи во минута • Вклучена ..
18.999 ден.21.999 ден.
без ДДВ: 16.101 ден.
-11%
Iskra BK530 Бензиска косилка за трева Iskra BK530 Бензиска косилка за трева
Одлична, самоодна, бензиска косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технол..
20.990 ден.23.500 ден.
без ДДВ: 17.788 ден.
-11%
Iskra HG53SMH-B Бензиска косилка за трева Iskra HG53SMH-B Бензиска косилка за трева
Одлична, самоодна, бензиска косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технол..
20.990 ден.23.500 ден.
без ДДВ: 17.788 ден.
-13%
Iskra HG48SMH-B Бензиска косилка за трева Iskra HG48SMH-B Бензиска косилка за трева
Kапацитет  на моторот: 139 cm3, Моќност: 2,5 kW (3.4 КС) Вртежи во празно: 3000 врт / мин..
20.999 ден.23.999 ден.
без ДДВ: 17.796 ден.

Распродадено

-12%

Распродадено

Iskra HG51SMH-B Бензинска косилка за трева Iskra HG51SMH-B Бензинска косилка за трева
Одлична, самоодна, бензиска косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технол..
21.999 ден.24.999 ден.
без ДДВ: 18.643 ден.
-10%
Iskra HG53SMH-BS675EXi Бензиска косилка за трева Iskra HG53SMH-BS675EXi Бензиска косилка за трева
Одлична, самоодна, бензиска косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технол..
26.999 ден.29.999 ден.
без ДДВ: 22.881 ден.
-8%
Iskra HG53SMH-MA190 Бензиска косилка за трева - Yamaha мотор Iskra HG53SMH-MA190 Бензиска косилка за трева - Yamaha мотор
Косилката Iskra HG53SMH-MA190 има 4-тактен мотор, капацитет на моторот од 189 cc, должина на сечење ..
28.990 ден.31.599 ден.
без ДДВ: 24.568 ден.
-12%
Iskra HG56SMH-BS675EXi Бензиска косилка за трева Iskra HG56SMH-BS675EXi Бензиска косилка за трева
Одлична, самоодна, бензиска косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технол..
29.999 ден.33.999 ден.
без ДДВ: 25.423 ден.
Трактор VILLAGER VT 845 Трактор VILLAGER VT 845
    VT 845  е косилка за трактори погодна за косење и уредување тревници со ..
124.000 ден.
без ДДВ: 105.085 ден.
Трактор VILLAGER VT 1005 HD Трактор VILLAGER VT 1005 HD
      Карактеристики и предности VT 1005 HD е косилка за трактори..
154.000 ден.
без ДДВ: 130.508 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS