Садови за готвење

Садови за готвење

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Gorenje CW3SC Сет садови за готвење Inox Gorenje CW3SC Сет садови за готвење Inox
Технички карактеристики CW3SC Тип: Сет садови за готвење Линија: SILVER COUNTESS ..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.

Распродадено

-21%

Распродадено

Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
Технички карактеристики Тип: Сет садови за готвење Длабоко тенџере Стаклен капак Ли..
4.400 ден.5.590 ден.
без ДДВ: 3.728 ден.
Gorenje CW9SC Сет садови за готвење Inox Gorenje CW9SC Сет садови за готвење Inox
Технички карактеристики Тип: Сет садови за готвење Линија: SILVER COUNTESS Безбед..
7.750 ден.
без ДДВ: 6.568 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS