Правосмукалки и чистачи на пареа

Правосмукалки и чистачи на пареа

Сите видови на правосмукалки можете да ги најдете на едно место 

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-11%
ISKRA Филтер за правoсмукалка за пепел ISKRA Филтер за правoсмукалка за пепел
• Филтер за правосмукалка за пепел кој лесно се мие • погоден за чистење на к..
799 ден.899 ден.
без ДДВ: 677 ден.
Samsung VCA-CF 400 циклон твистер филтер Samsung VCA-CF 400 циклон твистер филтер
Samsung VCA-CF 400 циклон твистер филтер  Надворешен филтер за правосмукалка Идеален за покру..
1.199 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка
Карактеристики: 4.8 Ni-MH 4x1300 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината рабо..
1.799 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.

Распродадено

Распродадено

Iskra BR-11B6 рачна правосмукалка Iskra BR-11B6 рачна правосмукалка
Карактеристики: 7,2 Ni-MH 6x1300 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината рабо..
2.390 ден.
без ДДВ: 2.025 ден.

Распродадено

Распродадено

ISKRA Правoсмукалка за пепел ZN1601-18L ISKRA Правoсмукалка за пепел ZN1601-18L
• Моќност: 1000W • напон: 220-240V ~ 50Hz • Всисна сила: 17 kPa / 170mBar • кап..
2.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.

Распродадено

-8%

Распродадено

Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка
Карактеристики: 12 Ni-MH 10x1500 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината рабо..
3.199 ден.3.490 ден.
без ДДВ: 2.711 ден.
-18%
ISKRA Правoсмукалка за пепел ZN1601-20L ISKRA Правoсмукалка за пепел ZN1601-20L
• Моќност: 1000W • напон: 220-240V ~ 50Hz • Всисна сила: 17 kPa / 170mBar • кап..
3.299 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.796 ден.
-13%
Iskra  SL585FA06-RD/BL рачна циклонска правосмукалка Iskra  SL585FA06-RD/BL рачна циклонска правосмукалка
Рачна правосмукалка Моќност: 600 W Циклонска технологија Лесно празнење на садови  3 прилоз..
3.499 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.965 ден.
-13%
Iskra JC-220S чистач на пареа Iskra JC-220S чистач на пареа
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 1500W (максимум) • Должина на кабел: 5м • Глава со..
3.499 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.965 ден.
-13%
VOX SL 123R правосмукалка VOX SL 123R правосмукалка
СПЕЦИФИКАЦИЈА Карактеристика Вредност Категорија Прав..
3.499 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.965 ден.

Распродадено

-11%

Распродадено

EINHELL TC-VC 1820 s индустриска правосмукалка мокро-суво EINHELL TC-VC 1820 s индустриска правосмукалка мокро-суво
Резервоар од нерѓосувачки челик 20л, отпорен на рѓа и цврст Поврзување со удар за тешко достапни об..
3.999 ден.4.499 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-18%
Iskra JC-229 чистач на пареа Iskra JC-229 чистач на пареа
• Напон: 220-240V 50 / 60Hz • Моќност: 1300W (максимум) • Должина на кабел: 5м • Глава со к..
4.499 ден.5.499 ден.
без ДДВ: 3.813 ден.
-10%
Iskra SL800 Циклонска правосмукалка Iskra SL800 Циклонска правосмукалка
• Моќност: 800W • Напон: 220V-240V ~ 50Hz • капацитет на садот за прав: 2.5 L • циклонска техноло..
4.499 ден.4.999 ден.
без ДДВ: 3.813 ден.
-8%
VOX SL 309 правосмукалка VOX SL 309 правосмукалка
СПЕЦИФИКАЦИЈА Карактеристика Вредност Категорија ..
4.799 ден.5.199 ден.
без ДДВ: 4.067 ден.
-9%
SAMSUNG VCC-4550V36/BOL ПРАВОСМУКАЛКА SAMSUNG VCC-4550V36/BOL ПРАВОСМУКАЛКА
ПРАВОСМУКАЛКА со канистер МОЌНОСТ 1800 WСАД ЗА ОTПАДОЦИ (TWIN CHAMBER)КАПАЦИТЕТ НА САД 1,3 ЛМИК..
4.999 ден.5.499 ден.
без ДДВ: 4.236 ден.
-9%
Samsung VC-07M2110SR/GE ПРАВОСМУКАЛКА Samsung VC-07M2110SR/GE ПРАВОСМУКАЛКА
ПРАВОСМУКАЛКА СО САДЈАЧИНА НА МОТОРОТ: 700W/ 2100WКАПАЦИТЕТ НА САДОТ 1.5Л ЛРАДИУС НА РАБОТА 9 МШИРИН..
6.390 ден.6.999 ден.
без ДДВ: 5.415 ден.
Gorenje VC2303RCYIV правосмукалка HEPA Gorenje VC2303RCYIV правосмукалка HEPA
Технички карактеристики Пластичен сад SUPRA POWER Максимална моќност на моторот: 2.300..
6.490 ден.
без ДДВ: 5.500 ден.
-17%
VOX Monsoon 2408 правосмукалка VOX Monsoon 2408 правосмукалка
СПЕЦИФИКАЦИЈА Карактеристика Вредност Категорија Прав..
6.499 ден.7.799 ден.
без ДДВ: 5.508 ден.
Bosch VAC UNIVERSAL 15 Индустриска Правосмукалка СО ПРИКЛУЧОК Bosch VAC UNIVERSAL 15 Индустриска Правосмукалка СО ПРИКЛУЧОК
  Подна млазница за универзална употреба за чистење на влажни и с..
7.599 ден.
без ДДВ: 6.440 ден.
Makita CL106FDWA Батериска правосмукалка Makita CL106FDWA Батериска правосмукалка
 MAKITA  CL106FDWA КАРАКТЕРИСТИКИ И ПРЕДНОСТИ  Лесен и моќен Ергономска др..
11.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-17%
Makita VC 3011L Индустриска Правосмукалка Makita VC 3011L Индустриска Правосмукалка
Потрошувачка, моќност 1.000-1300 W Максимално заптивно усисување 21 kPa К..
18.990 ден.22.999 ден.
без ДДВ: 16.093 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS