Правосмукалки и чистачи на пареа

Правосмукалки и чистачи на пареа

Сите видови на правосмукалки можете да ги најдете на едно место 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-22%
ISKRA Филтер за правoсмукалка за пепел ISKRA Филтер за правoсмукалка за пепел
• Филтер за правосмукалка за пепел кој лесно се мие • погоден за чистење на к..
699 ден.899 ден.
без ДДВ: 592 ден.
Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка
Карактеристики: 4.8 Ni-MH 4x1300 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината рабо..
1.799 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
Iskra BR-11B6 рачна правосмукалка Iskra BR-11B6 рачна правосмукалка
Карактеристики: 7,2 Ni-MH 6x1300 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината рабо..
2.390 ден.
без ДДВ: 2.025 ден.

Распродадено

-33%

Распродадено

Iskra  SL585FA06-RD/BL рачна циклонска правосмукалка Iskra  SL585FA06-RD/BL рачна циклонска правосмукалка
Рачна правосмукалка Моќност: 600 W Циклонска технологија Лесно празнење на садови  3 прилоз..
2.699 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.287 ден.
-24%
ISKRA Правoсмукалка за пепел ZN1601-20L ISKRA Правoсмукалка за пепел ZN1601-20L
• Моќност: 1000W • напон: 220-240V ~ 50Hz • Всисна сила: 17 kPa / 170mBar • кап..
2.899 ден.3.790 ден.
без ДДВ: 2.457 ден.
Solac LV1301 Steam Jet 2.1 чистач на пареа  Solac LV1301 Steam Jet 2.1 чистач на пареа
Пареата ефикасно и сигурно ја отстранува најупорната нечистотија, со чистачот на пареа Steam Jet 2.1..
3.199 ден.
без ДДВ: 2.711 ден.
Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка
Карактеристики: 12 Ni-MH 10x1500 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината рабо..
3.490 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.
Conti Bolero Plus CU-201 правосмукалка Conti Bolero Plus CU-201 правосмукалка
Моќност: 2000W Влажно-хемиско чистење Висока моќност на вшмукување By-pass мотор систем 2..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
-18%
Iskra SL800 Циклонска правосмукалка Iskra SL800 Циклонска правосмукалка
• Моќност: 800W • Напон: 220V-240V ~ 50Hz • капацитет на садот за прав: 2.5 L • циклонска техноло..
3.999 ден.4.899 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-17%
Samsung VCC44E0S3B Правосмукалка 1500W сина Samsung VCC44E0S3B Правосмукалка 1500W сина
Правосмукалка Моќност: 1500W Усисна моќ: 350W Kапацитет на садот: 1,3L Компактна големина Ниво ..
4.699 ден.5.690 ден.
без ДДВ: 3.982 ден.
Frozzini ZTO418A правосмукалка на вода Frozzini ZTO418A правосмукалка на вода
Правосмукалка со филтер со вода за прашина Моќност: 2000W Влажно-хемиско чистење Висока мо..
4.790 ден.
без ДДВ: 4.059 ден.
Frozzini VC-X6 правосмукалка на вода Frozzini VC-X6 правосмукалка на вода
Правосмукалка со филтер со вода за прашина Моќност: 2500W Влажно-хемиско чистење Висока мо..
5.490 ден.
без ДДВ: 4.653 ден.
Gorenje VC1901GCYIV правосмукалка HEPA Gorenje VC1901GCYIV правосмукалка HEPA
Технички карактеристики Пластичен сад SUPRA POWER Максимална моќност на моторот: 1...
5.790 ден.
без ДДВ: 4.907 ден.
Gorenje VC2102BCYIV правосмукалка HEPA Gorenje VC2102BCYIV правосмукалка HEPA
Технички карактеристики Пластичен сад SUPRA POWER Максимална моќност на моторот: 2...
5.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
Solac LV1451 ECOgenic PRO чистач на пареа  Solac LV1451 ECOgenic PRO чистач на пареа
Пареата ефикасно и сигурно ја отстранува најупорната нечистотија, со чистачот на пареа ECOgenic PRO ..
5.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
Gorenje VC2303RCYIV правосмукалка HEPA Gorenje VC2303RCYIV правосмукалка HEPA
Технички карактеристики Пластичен сад SUPRA POWER Максимална моќност на моторот: 2.300..
6.190 ден.
без ДДВ: 5.246 ден.
Rowenta RO-3753EA правосмукалка Rowenta RO-3753EA правосмукалка
Боја: црно-портокалова ЕНЕРГЕТСКИ КЛАСИ: A / A / A Специјален механизам за празнење на резерв..
6.799 ден.
без ДДВ: 5.762 ден.

Распродадено

Распродадено

Solac LV1700 Ecogenic ARCO чистач на пареа  Solac LV1700 Ecogenic ARCO чистач на пареа
Ecogenic ARCO чистач на пареа  е лесна за употреба и удобна. Можете да ја регулирате сакан..
8.999 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
BOSCH BGC2U230 Правосмукалка 2400W BOSCH BGC2U230 Правосмукалка 2400W
BOSCH BGC2U230 • Правосмукалка со канистер според директиви на ЕУ • Црвена боја • 700W HiSpin mot..
10.620 ден.
без ДДВ: 9.000 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS