Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Скали

Скала алуминимска 30-03 ALPOS Карактеристики и предности За домашни потреби Алумини..
1.990 ден.
Повеќе

За домашни потреби Двострана алуминиумска скала со 3 газишта Носивост на скалата : 150 кг С..
3.250 ден.
Повеќе

Двострана Скала алуминимска 33-04 ALPOS ALPOS со 4 газишта за домашни потреби, проектирани и произве..
3.790 ден.
Повеќе

Тип - домаќинство Број на чекори - 8 Тежина, кг - 5,9 Максимално оптоварување, kg - 150 Висина н..
3.850 ден.
Повеќе

За домашни потреби Двострана алуминиумска скала со 5 газишта Носивост на скалата : 150 кг С..
4.250 ден.
Повеќе

Двострана скала за куќи тип 33 е наменета за домаќинства. Лесен и практичен, и скоро целосно израб..
5.250 ден.
Повеќе
-9%

Скалите се дизајнирани особено за оние на кои им треба робусно и издржливо, како и многу лесна и при..
8.190 ден. 8.999 ден.
Повеќе

СКАЛИЛА 0,75М-2,9М 150КГ. ..
8.499 ден.
Повеќе

Скалите се разновидни, како за домашна употреба, така и за сите занаети, индустрија, работилници и м..
8.990 ден.
Повеќе

Пет скали во едно! Експертската триделна повеќенаменска скала нуди мноштво опции за задоволување на ..
10.990 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 10 од 10 (1 страни)