Скали

Скали

Скали за сите намени 

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Скала алуминимска 30-03 ALPOS Скала алуминимска 30-03 ALPOS
Скала алуминимска 30-03 ALPOS Карактеристики и предности За домашни потреби Алумини..
1.199 ден.1.499 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
Двострана Скала алуминимска 33-04 ALPOS Двострана Скала алуминимска 33-04 ALPOS
Двострана Скала алуминимска 33-04 ALPOS ALPOS со 4 газишта за домашни потреби, проектирани и произве..
2.199 ден.
без ДДВ: 1.864 ден.
-9%
ALPOS СКАЛА 36-10 ДВОДЕЛНА ALPOS СКАЛА 36-10 ДВОДЕЛНА
Скалите се дизајнирани особено за оние на кои им треба робусно и издржливо, како и многу лесна и при..
8.199 ден.8.999 ден.
без ДДВ: 6.948 ден.
-8%
ALPOS СКАЛА 38-08 ЕКСПЕРТ ТРОДЕЛНА ПОВЕКЕНАМЕНСКА ALPOS СКАЛА 38-08 ЕКСПЕРТ ТРОДЕЛНА ПОВЕКЕНАМЕНСКА
Пет скали во едно! Експертската триделна повеќенаменска скала нуди мноштво опции за задоволување на ..
10.999 ден.11.999 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS