Вентилатори

Вентилатори

Во оваа катергорија можете да најдете повеже видови на вентилатори ( стоечки, столни ... ) од повеќе брендови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-31%
Rohnson R 840 столен вентилатор
Карактеристики на производот: 2 нивоа на моќност Дијаметар 20 см Максимална моќност 30&nbs..
1.099 ден.1.599 ден.
без ДДВ: 931 ден.
-21%
Iskra SF-001B Стоечки вентилатор
Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен..
1.490 ден.1.890 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
-14%
Iskra FP-1601S Вентилатор со распрскувач
Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со распрск..
5.999 ден.6.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
-17%
Emide EM4261 плафонски вентилатор со светло
Разладете се, и внесете свеж, циркулирачки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен..
7.450 ден.8.999 ден.
без ДДВ: 6.314 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS