Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Промоции

-12%

Fabbygo FBY-123 правсмукалка со сад 2000 вати

Моќност: 2000wКапацитет: 2,5лДолжина на кабел: 5м.Напон: 220~240 V 50-60 HzНиско ниво на бучаваХепа ..
4.399 ден. 4.990 ден.
Повеќе
-43%

Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка OUTLET

Карактеристики: 4.8 Ni-MH 4x1300 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината рабо..
1.599 ден. 2.799 ден.
Повеќе
-21%

Iskra PTC-2021L Ѕидна греалка

Одлична ѕидна греалка Регулација со далечинско. лесна за монтирање и оддржување, со модерен дизај..
3.699 ден. 4.699 ден.
Повеќе
-9%

Samsung VC-07M2110SR/GE ПРАВОСМУКАЛКА

ПРАВОСМУКАЛКА СО САДЈАЧИНА НА МОТОРОТ: 700W/ 2100WКАПАЦИТЕТ НА САДОТ 1.5Л ЛРАДИУС НА РАБОТА 9 МШИРИН..
6.390 ден. 6.999 ден.
Повеќе
-8%

SAMSUNG VCC-4550V36/BOL ПРАВОСМУКАЛКА

ПРАВОСМУКАЛКА со канистер МОЌНОСТ 1800 WСАД ЗА ОTПАДОЦИ (TWIN CHAMBER)КАПАЦИТЕТ НА САД 1,3 ЛМИКРОФИЛ..
5.499 ден. 5.999 ден.
Повеќе
-10%

EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19"

седиште кафено ЕLI со риги рачки кафено црни FASHION корпа ситноплетена црна 28" волан CITY 620X2..
13.999 ден. 15.599 ден.
Повеќе
-10%

EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"

седиште комфорт црно ELI FASHION рачки на волан HERRMANS DUDE црно бели корпа пвц плетена бела во..
13.999 ден. 15.599 ден.
Повеќе
-13%

GREE Charmo Premium GWH12ATBXB-K6DNA1D

 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ Eфикасност во режим на ладење SEER:6.1  A++ Eф..
25.999 ден. 29.999 ден.
Повеќе
-15%

GREE FAIRY Premium GWH12ACC-K6DNA1F

 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ  Eфикасност во режим на ладење SEER:7.1  A++ ..
33.999 ден. 39.990 ден.
Повеќе
-14%

GREE FAIRY Premium Black GWH12ACC-K6DNA1F

 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ Eфикасност во режим на ладење SEER:7.1  A++ Eф..
35.999 ден. 41.999 ден.
Повеќе
-7%

GREE Inverter Charmo Arctic Pro -25C - Wifi 12000Btu

 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ Eфикасност во режим на ладење SEER: 7.1  A++ E..
27.999 ден. 29.999 ден.
Повеќе
-10%

GREE Inverter Charmo Arctic Pro -25C - Wifi 18000Btu

 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ Eфикасност во режим на ладење SEER: 7.3  A++ E..
44.999 ден. 49.999 ден.
Повеќе
-17%

GREE PULAR Premium GWH07AGA-K6DNA1A

 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ Eфикасност во режим на ладење SEER:6.6  A++ Eф..
24.999 ден. 29.999 ден.
Повеќе
-25%

Iskra LED светилка со магнет DL200-LED

• COB LED работна светилка со магнет • Моќност: 3W • Светлина: 200 lm • Ротирачка кука 360° • Вг..
299 ден. 399 ден.
Повеќе
-25%

Iskra LED светилка со магнет ERO IE-WL200

• COB LED работна светилка со магнет • Моќност: 3W • Светлина: 200 lm • Ротирачка кука 360° • Вг..
299 ден. 399 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 15 од 920 (62 страни)