Рачен алат

Рачен алат

Подобри го барањето

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-34%
Iskra ERO 38G-S1 Скалпел Iskra ERO 38G-S1 Скалпел
Нож со одстранливо сечило 80x9 mm Едно сечило SK4 (со три раба за сечење) Сечило со дебелина од 0,..
99 ден.149 ден.
без ДДВ: 84 ден.
Iskra ERO LD-3N12W Iskra ERO LD-3N12W
Метро на извлекување: Должина на метрото: 3m Ширина на метрото: 16mm Метро во жолта боја&n..
189 ден.
без ДДВ: 160 ден.
Iskra ERO 38G-L1 Скалпел Iskra ERO 38G-L1 Скалпел
Нож со одстранливо сечило 100х18 mm Едно сечило SK4 (со три раба за сечење) Сечило со дебелина од ..
199 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Iskra ERO 38G-S1+L1 Сет скалпели Iskra ERO 38G-S1+L1 Сет скалпели
Комплет ножеви со одстранливо сечило 100х18 mm и 80x9mm Едно сечило SK4 (со три раба за сечење) Се..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Iskra ERO LD-5N12E Iskra ERO LD-5N12E
Метро на извлекување: Должина на метрото: 5m Ширина на метрото: 19mm Метро во жолта боја&n..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.
Iskra ERO FST111  11 делен Iskra ERO FST111  11 делен
Комплет HSS бургии за метал и пластика: Дијамерат во mm: 1.5 / 2 / 2.5 / 3 / 3.2 / 3.5 / 4 / 4.5 ..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Iskra ERO FST112  11 делен Iskra ERO FST112  11 делен
Комплет HSS бургии за бетон: Дијамерат во mm: 3 / 3 / 4 / 4 / 5 / 5 / 6 / 6 / 8 / 8 / 10  П..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
-11%
Iskra ERO HTS 6 Iskra ERO HTS 6
6-парчиња сет на штрафцигери HTS-6 Сет од штрафцигери со магнетна глава 6 шрафцигера со магнет..
399 ден.449 ден.
без ДДВ: 338 ден.
-20%
Iskra ERO LD-7HN12X Iskra ERO LD-7HN12X
Метро на извлекување: Должина на метрото: 7,5m Ширина на метрото: 25mm Метро во жолта боја..
399 ден.499 ден.
без ДДВ: 338 ден.
-38%
Iskra ERO 47-T1 Скалпел Iskra ERO 47-T1 Скалпел
Нож со сечило 62x19 mm Сечило 1+4 SK4 (со три раба за сечење) Сечило со дебелина од 0,6mm Блокада..
499 ден.799 ден.
без ДДВ: 423 ден.
-50%
WURTH HSS Спирални бургии WURTH HSS Спирални бургии
1.5-6.5 мм  ​13 парчиња ..
499 ден.999 ден.
без ДДВ: 423 ден.
Iskra ERO FST151 15 делен Iskra ERO FST151 15 делен
Содржи бургии за метал: 2 x 1.5 mm; 2 x 2.0 mm; 2 x 2.5 mm; 1 x 3.0 mm  1 x 3.2 mm; 1 x 3.5 m..
599 ден.
без ДДВ: 508 ден.
Iskra ERO FST152  15 делен Iskra ERO FST152  15 делен
Содржи бургии за бетон: 3 x 3.0 mm; 3 x 4.0mm; 3 x 5.0mm; 2 x 6.0mm; 2 x 8.0mm; 2 x 10.0mm Пакува..
599 ден.
без ДДВ: 508 ден.
-30%
Iskra ERO FST029 Iskra ERO FST029
Наставки за навртување 25mm (24 парчиња): Рамни наставки (SL)(4 парчиња):  5 / 2 x 6 / 7 ..
699 ден.999 ден.
без ДДВ: 592 ден.
Iskra ERO HTS-8 Iskra ERO HTS-8
Сет од штрафцигери со магнетна глава 8 шрафцигера со магнетна главата Х. (+) крст • 1x75mm ..
699 ден.
без ДДВ: 592 ден.
Iskra ERO HTS-18 Сет штрафцигери со ѕиден држач Iskra ERO HTS-18 Сет штрафцигери со ѕиден држач
18-парчиња сет штрафцигери HTS-18 Со држач кој се монтира на ѕид, изработен од тврда пластика ..
899 ден.
без ДДВ: 762 ден.
Iskra ERO 58 Iskra ERO 58
HTS-58 Сет шрафцигери: Шрафцигер со прилагодливи додатоци Додатоци: инбус (H): 2 / 2.5 / 3/..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Iskra ERO FST050 Iskra ERO FST050
HSS бургии (6 парчиња): 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 8 mm Бургии за бетон (6 парчиња): 5 / 2 x 6 / 2 x 8 / 1..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Wolfcraft Универзална винкла 500 mm 5206 Wolfcraft Универзална винкла 500 mm 5206
Карактеристики и спецификации Рамен агол, агломер, шаблон за дупки Подобрен пластичен држач ..
1.299 ден.
без ДДВ: 1.101 ден.
Wolfcraft Шаблон за типли 4640 Wolfcraft Шаблон за типли 4640
Карактеристики и предности Универзална брза направа за подготовка на дупки за типлување на аголни, Т..
1.299 ден.
без ДДВ: 1.101 ден.
Iskra ERO 39 Iskra ERO 39
• клешти: 150 mm (8 ") • Карпентер чекан: 227g (8 мл) • комунални нож: 18 mm • метар: 3 m..
1.399 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
Wolfcraft Јапонска пила 570 mm 6951 Wolfcraft Јапонска пила 570 mm 6951
Карактеристики и спецификации Должина на сечиво 240 мм Вкупна должина на пилата 570 мм Тен..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Iskra ERO 94 Iskra ERO 94
 25 mm наставки: (50 парчиња) • Слот наставки (SL): (11 парчиња) 3, 4, 4, 4,5, 5, 5, 5,5,..
1.599 ден.
без ДДВ: 1.355 ден.
Iskra ERO FST013 Iskra ERO FST013
SDS-Plus бургии (3 парчиња): 6 / 8 / 10 mm ; должина: 160 mm SDS-Plus бургии (3 парчиња): 8 / 10 / ..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
-40%
Iskra ERO FST204 Iskra ERO FST204
HSS сврдли (35 парчиња): 4 x 1.5 / 4 x 2.0 / 4 x 2.5 / 3 x 3.0 / 4 x 3.2 / 2 x 3.5 /3 x 4.0 / 2 x 4...
2.399 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.033 ден.
-10%
Wolfcraft Сет за скриено типлување 4642 Wolfcraft Сет за скриено типлување 4642
Правоаголни споеви Т-споеви Рамни споеви Споеви под агол Предподесување за даски до 12 м..
2.399 ден.2.680 ден.
без ДДВ: 2.033 ден.
-14%
Wolfcraft Статив за дупчалка 3406 Wolfcraft Статив за дупчалка 3406
Карактеристики и предности За дупчење на рамни површини, округли предмети и летви со апсолутна..
2.399 ден.2.799 ден.
без ДДВ: 2.033 ден.
Wolfcraft стегач 3681 000 Wolfcraft стегач 3681 000
  Со автоматско тркалање лента - идеален за брзо почетно стегање Механизмот на преплет ви..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Iskra ERO 60 Iskra ERO 60
• Прилагодлив клуч: 200 mm (8 ") • Универзален нож: 18 mm • Дијагонала клешти: 150 mm (8 ") ..
2.599 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
Iskra ERO 65 Iskra ERO 65
• 1/4” Наставки:  • (12 парчиња), 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm • 3/8" Наставки:..
4.490 ден.
без ДДВ: 3.805 ден.
Iskra ERO 85 Iskra ERO 85
• Инбус: (2 парчиња) 6,35 mm (1/4 ") и 12,5 mm (1/2") • 1/2 "наставки: (16 парчиња) 10, 11, 12, 13,..
5.699 ден.
без ДДВ: 4.830 ден.
Врз основа на 1 оценки.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS