Канцелариски столици

Канцелариски столици

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Конгрес SX-14 ЕКО канц.столица Конгрес SX-14 ЕКО канц.столица
 Боја по избор: Црвена, Сина, Црна  ..
1.249 ден.
без ДДВ: 1.058 ден.
SX-100 ЕКО Канц. столица SX-100 ЕКО Канц. столица
Конгрес SX-100 ЕКО канц.столица     Боја по избор: Црвена, Сина, Црна  ..
2.599 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
SX-117 ЕКО Канц. столица SX-117 ЕКО Канц. столица
Конгрес SX-117 ЕКО канц.столица     Боја по избор: Црвена, Сина, Црна ..
2.699 ден.
без ДДВ: 2.287 ден.
ЕКО SX-100 Канц. столица раконаслон ЕКО SX-100 Канц. столица раконаслон
Конгрес SX-100 ЕКО канц.столица     Боја по избор: Црвена, Сина, Црна  ..
2.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
SX-117 ЕКО Канц. столица раконаслон SX-117 ЕКО Канц. столица раконаслон
Конгрес SX-117 ЕКО канц.столица     Боја по избор: Црвена, Сина, Црна ..
3.150 ден.
без ДДВ: 2.669 ден.
-12%
Серија А еко кожа - Канцелариска столица Серија А еко кожа - Канцелариска столица
Раконаслони и релакс механизам. ..
4.399 ден.4.999 ден.
без ДДВ: 3.728 ден.
Silla Канц. столица ЕКО Кожа Silla Канц. столица ЕКО Кожа
Конференциска столица на метална хромирана конструкција-тапацирана Материјал: ЕКО КОЖА ..
4.699 ден.
без ДДВ: 3.982 ден.
Ray Канц. столица ЕКО Кожа Ray Канц. столица ЕКО Кожа
Работна фотеља сo тврди тркалца 50 mm, пвц база, пвц раконаслони и релакс м..
5.699 ден.
без ДДВ: 4.830 ден.
Kent Канц. столица ЕКО Кожа Kent Канц. столица ЕКО Кожа
Работна фотеља сo тврди тркалца 50 mm, метална хромирана база, метални хромирани..
9.199 ден.
без ДДВ: 7.796 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS