Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Mешалки за лепак и малтер

-13%

Искра мешалка на боја и малтер R6210C Миксерот се одликува со гумена рачка која му овозможува на ..
6.990 ден. 7.999 ден.
Повеќе

Искра мешалка на боја и малтер MM 1400Искра електрична мешалка за боја и малтер, наменета за хоби уп..
8.499 ден.
Повеќе
-14%

Искра мешалка на боја и малтер MM 1400Искра електрична мешалка за боја и малтерПотенциометар за брзи..
9.490 ден. 10.999 ден.
Повеќе

Моќен и сигурен 850w мотор за подолг животен век. Висок вртежен момент и високи перформанси за дупче..
9.990 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 4 од 4 (1 страни)