Трактор Косилики

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-5%
Трактор VILLAGER VT 845 Трактор VILLAGER VT 845
    VT 845  е косилка за трактори погодна за косење и уредување тревници со ..
113.999 ден.119.900 ден.
без ДДВ: 96.609 ден.
-3%
Трактор VILLAGER VT 1005 HD Трактор VILLAGER VT 1005 HD
      Карактеристики и предности VT 1005 HD е косилка за трактори..
144.000 ден.149.000 ден.
без ДДВ: 122.034 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS