Гр. алат и пластеници

Гр. алат и пластеници

Пластеници (Green Houses)

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Пластеник GH-011-1 Пластеник GH-011-1
Димензии: 1815 x 920 x 715mm (ДxШxВ) Материјал: метални цевки Ø13 mm со PP спојка,  ..
1.999 ден.2.490 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
-13%
Пластеник GH-007 Пластеник GH-007
Димензии: 1800 x 1420 x 820mm (ДxШxВ) Материјал: метални цевки Ø16 mm со PP спојка,  ..
2.299 ден.2.650 ден.
без ДДВ: 1.948 ден.
-17%
Пластеник GH-010 Пластеник GH-010
Димензии: 2000 x 770 x 1690mm (ДxШxВ) Материјал: метални цевки Ø16 mm со PP спојка,  ..
2.499 ден.2.999 ден.
без ДДВ: 2.118 ден.
-10%
GARDENA Компјутер за вода Made in Germany GARDENA Компјутер за вода Made in Germany
Батерија : 9V Притисок: 0.5 - 12 bar Спојки: 26.5mm (3/4) 33.3 mm (G1) Времетраење на ..
3.150 ден.3.499 ден.
без ДДВ: 2.669 ден.
-10%
Gardena Ножица TeleCut long 650-900B Gardena Ножица TeleCut long 650-900B
Начин на сечење: Бајпас Максимална дебелина на гранки: 42 mm Производител: Gardena Земја на..
3.599 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 3.050 ден.
-13%
Gardena AquaRoll S Количка со стандардно црево Gardena AquaRoll S Количка со стандардно црево
Должина на црево: 20м Дијаметар на црево: 13мм Максимален капацитет во зависност од цревото: 40м 1..
3.890 ден.4.490 ден.
без ДДВ: 3.297 ден.
Пластеник GH-033 Пластеник GH-033
Димензии: 2500 x 2000 x 2110mm (ДxШxВ) Материјал: метални цевки Ø19 mm со PP спојка,  ..
4.999 ден.
без ДДВ: 4.236 ден.
Пластеник GH-019 Пластеник GH-019
Димензии: 3000 x 1500 x 1750mm (ДxШxВ) Материјал: метални цевки Ø19 mm со PP спојка,  ..
5.599 ден.
без ДДВ: 4.745 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS