Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Аголни брусилки

-36%

Спецификација на продуктот ПроизведувачBORMANNМоделBAG7500Моќност710 WГолемина на диск125 mmГол..
1.799 ден. 2.799 ден.
Повеќе
-17%

Напон: 220-240V~50Hz Јачина: 500W (max) Вртежи: 0-11.000 okr/min                             ..
1.999 ден. 2.399 ден.
Повеќе
-20%

• 230-240V~50Hz • јачина: 180W • број на вртежи: 12.000 min-1 • број на вибрации: - 24.000 min-1 ..
2.399 ден. 2.999 ден.
Повеќе
-27%

Спецификација на продуктот ПроизведувачBORMANNМоделBAG8000Моќност840 WГолемина на диск125 mmГол..
2.399 ден. 3.299 ден.
Повеќе
-11%

600 W јачина 11000 rpm во празен од 115 mm макс. големина на диск М14 големина на осовина Подеси..
2.499 ден. 2.799 ден.
Повеќе

900 W јачина 12000 rpm во празен од 125 mm макс. големина на диск М14 големина на осовина Подеси..
2.999 ден.
Повеќе
-21%

Напон: 230-240V~50Hz Јачина: 750W  Вртежи: 12.000 rpm во празен од       ..
2.999 ден. 3.799 ден.
Повеќе

• Напон: 230-240V~50Hz• Моќност: 1200W • Брзина на ротација: 3000-12000 min-1• Големина на диск..
3.799 ден.
Повеќе
-20%

• Моќност: 230-240V~50Hz • Јачина: 450W • Број на вртежи на моторот: 6.000 - 12.000 min-1 • Број ..
3.999 ден. 4.999 ден.
Повеќе

АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V • Вртежи: 8.000 rpm во празен од      &..
3.999 ден.
Повеќе

Карактеристики на производот: Моќност: 720 W Брзина на вртежи при слободно вртење: 11.000r/m..
4.750 ден.
Повеќе

Карактеристики и предностиРобусен мотор со одличен капацитет на оптеретувањеАвто-стоп графитни четки..
4.999 ден.
Повеќе

Моќност од 720 вати · Дијаметар на дискот: 125 mm · За удобно работење дури и на тесни места благода..
5.250 ден.
Повеќе
-9%

Аголна брусалка Iskra GX-AG010-B 2000 W јачина 6500 rpm во празен од 230 mm макс. големина на д..
5.890 ден. 6.499 ден.
Повеќе
-22%

​ Карактеристики Влезна моќност 1200 W Дијаметар на диск ..
8.990 ден. 11.490 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 15 од 16 (2 страни)