Додатоци и помагала

Додатоци и помагала

Без добар алат, нема занает

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ISKRA Конец за тример 2x15
Дебелина на конец: Ø 2mm Должина на конец: 15m Тип на конец: округол/коцка Premium Co-Polym..
169 ден.
без ДДВ: 143 ден.
ISKRA Конец за тример 2.7x15 округол
Дебелина на конец: Ø 2.7mm Должина на конец: 15m Тип на конец: округол Premium Co-Polymer з..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
ISKRA Конец за тример 2.7x15 четвртаст
Дебелина на конец: Ø 2.7mm Должина на конец: 15m Тип на конец: четвртаст Premium Co-Polymer..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
ISKRA Конец за тример 2,4x15
Дебелина на конец: Ø 2,4mm Должина на конец: 15m Тип на конец: округол/коцка Premium Co-Pol..
199 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Конусно длето 14x250mm-SP Iskra ERO
Замена / дополнително зашилено длето Iskra ERO за удари / удари со чекани hilta perforator со с..
229 ден.
без ДДВ: 194 ден.
Плоснато длето  14x250x20mm-SP Iskra ERO
Замена / дополнително зашилено длето Iskra ERO за удари / удари со чекани hilta perforator со с..
239 ден.
без ДДВ: 203 ден.
Iskra заштитни наочари B512
Изработени од квалитетна пластика, ви дава потполна заштита на вашите очи при работа со секаков вид ..
249 ден.
без ДДВ: 211 ден.
ISKRA Конец за тример 3x15
Дебелина на конец: Ø 3mm Должина на конец: 15m Тип на конец: округол Premium Co-Polymer за ..
249 ден.
без ДДВ: 211 ден.
Iskra Ero диск за полирање 180mm-M14 Iskra Ero диск за полирање 180mm-M14
• Дијаметар: Ø 180 mm • Максимална брзина на вртење (n0): 8500 мин-1 • Нишка: М14 • Пакувањ..
299 ден.
без ДДВ: 253 ден.
Конусно длето 18x300mm-SP Iskra ERO
Замена / дополнително зашилено длето Iskra ERO за удари / удари со чекани hilta perforator со с..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
-34%
WURTH Multi Cobra подмачкувач WURTH Multi Cobra подмачкувач
Спреј 5 во 1 , 400мл ​Универзално масло за одржување, се користи за 5 различни области на при..
399 ден.600 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Конусно длето 18x400mm-SM Iskra ERO
Замена / дополнително зашилено длето Iskra ERO за удари / удари со чекани hilta perforator со с..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Iskra Ero брусна хартија за дрво P100 115*280 ( 25 ком ) Iskra Ero брусна хартија за дрво P100 115*280 ( 25 ком )
• Димензии: 115x280mm • Гранулација: P100 • Содржина: 25 парчиња / закачалка • Пакување: за..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Iskra Ero брусна хартија за дрво P120 115*280 ( 25 ком ) Iskra Ero брусна хартија за дрво P120 115*280 ( 25 ком )
• Димензии: 115x280mm • Гранулација: P120 • Содржина: 25 парчиња / закачалка • Пакување: за..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Iskra Ero брусна хартија за дрво P60 115*280 ( 25 ком ) Iskra Ero брусна хартија за дрво P60 115*280 ( 25 ком )
• Димензии: 115x280mm • Гранулација: P60 • Содржина: 25 парчиња / закачалка • Пакување: зак..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Iskra Ero брусна хартија за дрво P80 115*280 ( 25 ком ) Iskra Ero брусна хартија за дрво P80 115*280 ( 25 ком )
• Димензии: 115x280mm • Гранулација: P80 • Содржина: 25 парчиња / закачалка • Пакување: зак..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Iskra Ero волнен диск за полирање 180mm Iskra Ero волнен диск за полирање 180mm
• Дијаметар: Ø 180 mm • Максимална брзина на вртење (n0): 8500 мин-1 • Зафат: велкро  ..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Iskra Ero тријаголна брусна хартија за дрво и метал 140x140x80mm P100 (25 ком) Iskra Ero тријаголна брусна хартија за дрво и метал 140x140x80mm P100 (25 ком)
• Димензии: 115x280mm • Гранулација: P100 • Содржина: 25 парчиња / закачалка • Пакување: за..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Iskra Ero тријаголна брусна хартија за дрво и метал 140x140x80mm P120 (25 ком) Iskra Ero тријаголна брусна хартија за дрво и метал 140x140x80mm P120 (25 ком)
• Димензии: 115x280mm • Гранулација: P120 • Содржина: 25 парчиња / закачалка • Пакување: за..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Iskra Ero тријаголна брусна хартија за дрво и метал 140x140x80mm P60 (25 ком) Iskra Ero тријаголна брусна хартија за дрво и метал 140x140x80mm P60 (25 ком)
• Димензии: 115x280mm • Гранулација: P60 • Содржина: 25 парчиња / закачалка • Пакување: зак..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Iskra Ero тријаголна брусна хартија за дрво и метал 140x140x80mm P80 (25 ком) Iskra Ero тријаголна брусна хартија за дрво и метал 140x140x80mm P80 (25 ком)
• Димензии: 115x280mm • Гранулација: P80 • Содржина: 25 парчиња / закачалка • Пакување: зак..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Iskra Ero лист/нож за кружна пила 24Т 185x20mm Iskra Ero лист/нож за кружна пила 24Т 185x20mm
"• Надворешен дијаметар: Ø 185 mm • Внатрешен дијаметар (дупка): 20 mm • Дебелина: 2,2 мм •..
499 ден.
без ДДВ: 423 ден.
Конусно длето 18x600mm-SM Iskra ERO
Замена / дополнително зашилено длето Iskra ERO за удари / удари со чекани hilta perforator со с..
599 ден.
без ДДВ: 508 ден.
Iskra сад за мешање уље и гориво A956
• Капацитет на резервоарот: 1L • Боја: бела • Наведената точна количина на уље и гориво • Цврсто ..
699 ден.
без ДДВ: 592 ден.
-22%
Iskra ERO 4 делен СЕТ четки за штрафилици Iskra ERO 4 делен СЕТ четки за штрафилици
• Дијаметар: 50/88/100/125 мм • Адаптер за штрафилица: шестоаголен (6 мм) • Материјал: П..
699 ден.899 ден.
без ДДВ: 592 ден.
-22%
Iskra ERO 5 делен СЕТ четки за штрафилици Iskra ERO 5 делен СЕТ четки за штрафилици
Дијаметар: 50/88/100/125 мм • Адаптер за штрафилица: шестоаголен (6 мм) • Материјал: ПП + најл..
699 ден.899 ден.
без ДДВ: 592 ден.
Конусно длето 30x410mm-SH Iskra ERO
Замена / дополнително зашилено длето Iskra ERO за удари / удари со чекани hilta perforator со с..
899 ден.
без ДДВ: 762 ден.
Плоснато длето  30x410x35mm-SH  Iskra ERO Плоснато длето  30x410x35mm-SH  Iskra ERO
Замена / дополнително зашилено длето Iskra ERO за удари / удари со чекани hilta perforator со с..
959 ден.
без ДДВ: 813 ден.
ISKRA Ланец FC-B-050-72DL ISKRA Ланец FC-B-050-72DL
Карактеристики: • Должина на меч: 45 cm (18") • Чекор на ланец:  8,255 mm (.325") • Дебели..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
ISKRA Ланец FC-B-050-76DL ISKRA Ланец FC-B-050-76DL
Карактеристики: • Должина на меч: 50 cm (20") • Чекор на ланец:  8,255 mm (.325") • Дебели..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-33%
ISKRA транспортна количка GREEN THUMB LY-001 ISKRA транспортна количка GREEN THUMB LY-001
• Димензии на артикалот: 580 x 290 x 120 mm (LxWxH) • Плоча МДФ, дебела 18 мм • Постава: Анти-ли..
999 ден.1.499 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-31%
ISKRA транспортна количка LY-002 ISKRA транспортна количка LY-002
• Димензии на артикалот: 380 mm • Плоча МДФ, дебела 18 мм • Постава: Анти-лизгачка • Ø 75 mm &n..
999 ден.1.450 ден.
без ДДВ: 847 ден.

Распродадено

-31%

Распродадено

ISKRA транспортна количка PH-003 ISKRA транспортна количка PH-003
Транспорт количка PH-003 • 580 x 300 x 120 mm (LxWxH) • MDF плочи со дебелина од 18,6 мм • Трка..
999 ден.1.450 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Iskra дигитален шублер Iskra дигитален шублер
Дигитален шублер 0-155мм ИСкра Изработен од стврднат нерѓосувачки челик Лесното прилагодување на л..
1.199 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
-20%
Скала алуминимска 30-03 ALPOS Скала алуминимска 30-03 ALPOS
Скала алуминимска 30-03 ALPOS Карактеристики и предности За домашни потреби Алумини..
1.199 ден.1.499 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
-13%
Iskra IE-BC55 подлога за моторна пила Iskra IE-BC55 подлога за моторна пила
Модел  Iskra IE-BC55  подлога за моторна пила   Димензии-180 x 400 mm Лента од ..
1.299 ден.1.499 ден.
без ДДВ: 1.101 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Wolfcraft Универзална винкла 500 mm 5206 Wolfcraft Универзална винкла 500 mm 5206
Карактеристики и спецификации Рамен агол, агломер, шаблон за дупки Подобрен пластичен држач ..
1.299 ден.
без ДДВ: 1.101 ден.
Wolfcraft Шаблон за типли 4640 Wolfcraft Шаблон за типли 4640
Карактеристики и предности Универзална брза направа за подготовка на дупки за типлување на аголни, Т..
1.299 ден.
без ДДВ: 1.101 ден.
-13%
Iskra ERO 16 делен СЕТ четки за штрафилици Iskra ERO 16 делен СЕТ четки за штрафилици
• Дијаметар: 50/88/100/125 мм • Адаптер за штрафилица: шестоаголен (6 мм) • Материјал: П..
1.399 ден.1.599 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
Iskra Дигитален BOX агломер A360 Iskra Дигитален BOX агломер A360
LCD дисплеј со светло Опсег на мерење: 4 × 90 ° (0 - 360 °) Резолуција..
1.399 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
-6%
Iskra E180 Батерија за батериска дупчалка \ штрафилица Iskra E180 Батерија за батериска дупчалка \ штрафилица
Модел – Е180 Батерија за батериска дупчалка/штрафилица Iskra ML-CD92-180 (одговара и на Iskra ML-C..
1.400 ден.1.490 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
Iskra E144 Батерија за батериска дупчалка \ штрафилица Iskra E144 Батерија за батериска дупчалка \ штрафилица
Модел – Е144 Батерија за батериска дупчалка/штрафилица Iskra ML-CD92-144 (одговара и на Iskra ML-C..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
Wolfcraft Јапонска пила 570 mm 6951 Wolfcraft Јапонска пила 570 mm 6951
Карактеристики и спецификации Должина на сечиво 240 мм Вкупна должина на пилата 570 мм Тен..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Iskra Дигитален агломер 5422-200 Iskra Дигитален агломер 5422-200
Дигитален агломер Искра Должина: 200мм За лесно мерење и пренос на агл..
1.599 ден.
без ДДВ: 1.355 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS