Лулашки и Лизгалки

Лулашки и Лизгалки

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ЛУЛАШКА ЕМА 120Х145Х94 СМ ЛУЛАШКА ЕМА 120Х145Х94 СМ
Производот е дизајниран и произведен во Франција и е во согласност со безбедносните стандарди на ЕУ...
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

ЛУЛАШКА ДРВЕНА 2.3 М 2 СЕДИШТА + СКАЛИ Ј-15358П6 ЛУЛАШКА ДРВЕНА 2.3 М 2 СЕДИШТА + СКАЛИ Ј-15358П6
За 3 деца на возраст од 5-12 години, димензии (w / d / h): 242/215/230 cm, дијаметар на горната ши..
9.890 ден.10.999 ден.
без ДДВ: 8.381 ден.
-10%
ЛУЛАШКА МЕТАЛНА  ЛУИЗ 2.2 М - 2 СЕДИШТА + 1 , ЛУЛАШКА МЕТАЛНА  ЛУИЗ 2.2 М - 2 СЕДИШТА + 1 ,
За 4 деца на возраст од 3-12 години, димензии (w / d / h): 260/214/220 cm, дијаметар на металната ..
10.335 ден.11.499 ден.
без ДДВ: 8.758 ден.

Распродадено

Распродадено

ЛИЗГАЛКА 3 М АКТУ АМCA ЛИЗГАЛКА 3 М АКТУ АМCA
За деца на возраст од 3-12 години, носивост: до 50 кг, димензии : 320/150/192 см, должина на слајд..
10.999 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
-12%
ЛУЛАШКА МЕТАЛНА 2.2 М - 2 СЕДИШТА + 1 , 1 ГОНДОЛА ЛУЛАШКА МЕТАЛНА 2.2 М - 2 СЕДИШТА + 1 , 1 ГОНДОЛА
За 6 деца на возраст од 3-12 години Димензии (w / d / h): 336/214/220 cm Дијаметар на металната ра..
14.999 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.

Распродадено

Распродадено

ЛУЛАШКА ДРВЕНА ДАНИ 2.3 М - 2 СЕДИШТА , ТОБОГАН 1.73 М ЛУЛАШКА ДРВЕНА ДАНИ 2.3 М - 2 СЕДИШТА , ТОБОГАН 1.73 М
За 4 деца на возраст од 3-12 години, димензии (w / d / h): 262/314/230 cm, дијаметар на дрвената рам..
18.999 ден.
без ДДВ: 16.101 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS