Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Лулашки и Лизгалки

АМКА ЛУЛАШКА МЕТАЛНА 1.9 М 1 СЕДИШТЕ АЛЕГРО За 1 дете на возраст од 3-8 години, димензии (w / d /..
0 ден.
Повеќе

СТОЛ МЕТАЛ/ПЛАТНО ЗЕЛЕН ..
4.750 ден.
Повеќе
-25%

Димензија167x110x155..
9.140 ден. 12.190 ден.
Повеќе
-23%

За 4 деца на возраст од 3-12 години, димензии (w / d / h): 260/214/220 cm, дијаметар на металната ..
10.335 ден. 13.399 ден.
Повеќе

За 3 деца на возраст од 5-12 години, димензии (w / d / h): 242/215/230 cm, дијаметар на горната ши..
12.499 ден.
Повеќе
-6%

КООПМАН ФОТЕЉА ЛУЛАШКА ..
16.990 ден. 17.999 ден.
Повеќе

За 6 деца на возраст од 3-12 години Димензии (w / d / h): 336/214/220 cm Дијаметар на металната ра..
19.390 ден.
Повеќе

За 4 деца на возраст од 3-12 години, димензии (w / d / h): 262/314/230 cm, дијаметар на дрвената рам..
23.890 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 8 од 8 (1 страни)